Dřevěné kostky SABO Concept - přírodní

Hraje si vaše ratolest s dřevěnými kostkami tak, jako jste to v dětství dělávali vy? Že ne? S tvůrci značky SABO Concept to rychle můžete napravit!

Dřevěné kostky jsou základem každé kvalitní dětské hry. Tříbí totiž jemnou motoriku, rozvíjí kreativitu a učí vztahu k okolnímu prostředí herního pole. Tyto kostky jsou z kvalitního lipového dřeva ručně opracované do hladka. Minimalismus podporuje přirozená kresba dřeva a nebarvené kostky tak zapadnou do jakéhokoli interiéru. Velikost jednotlivých kostek skvěle padne do dětské ručky. Uvidíte, že dětský pokoj rázem ožije!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Čeká na vás u výrobce
Značka: SABO concept
824 Kč
Kategorie: Děti

O značce SABO Concept

Jednoho dne potkal šikovný truhlář nadšenou designérku, vzali se, a kromě životů propojili i svoji pracovní vášeň. Tak vznikl SABO Concept, ukrajinská značka inspirovaná skandinávským designem a světem dětských snů. Pracují s pokorou k tradičnímu řemeslu a životnímu prostředí. Hračkám z kvalitních přírodních materiálů vtiskávají minimalistické, precizně propracované linie prohlubující fantazii a tvůrčí potenciál. Noční světla a lampičky koncipují tak, aby rozptýlené světlo nerušilo během spánku a stalo se spolehlivým pomocníkem pro děti i jejich maminky. SABO Concept ví, že i děti dokážou ocenit kvalitu a krásu!

 

Materiál

Dřevo: Lípa

Nátěr: vysoce kvalitní vodou ředitelná netoxická barva

 

Velikost

24 kostek

Velikost jedné kostky: 4 x 4 cm

 

Barva

přírodní barva dřeva

 

Doporučený věk

Doporučeno dětem od tří let

Hračky SABO Concept jsou ručně vyráběny v nejvyšší kvalitě a s bezpečím i pro vaše nejmenší. jelikož ale nevlastníme certifikát, který si kvůli ceně mohou dovolit pouze velcí výrobci, naše produkty nemůžeme doporučit  dětem mladším 3 let.

Zákazníci se však mohou zcela spolehnout, že na kvalitu, bezpečí a zdravotní nezávadnost dbáme více, než mnoho jiných výrobců na trhu. Pokud se zbožím nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, bez ptaní vám vrátíme peníze.

 

 

English version

 

Wooden cubes

Wooden cubes is totally handmade by the brand SABO concept. Wooden cubes are a great toy for kids from 1 year old. The set includes 24 cubes made from the linden. 

They help develop finger motor skills, coordination, and imagination: the child can build towers, learn to count, and develop mindfulness.

 

The cubes are processed manually, they are pleasant to hold in the handles, the size of the cube is 4 x 4 cm-optimal for the child to play comfortably. The set includes 24 cubes made of the linden.

The cubes are not processed in any way to preserve the naturalness of the toys.

Size: 20,5x16,5x4 cm
Material: Wood (linden)
Product serial number: T01wd3
Manufacturer: SABO concept
Country of origin: Ukraine