Dřevěná pyramida SABO Concept

Navlíkání kroužků probudí snad v každém dospělém vzpomínky na ty nejrozmanitější dětské hry. Dopřejte je do budoucna i vašem potomkům.

Krásná dřevěné pyramida od tvůrců SABO Concept představuje multifunkční hračku, která zapadne do každého minimalistického interiéru. Pevné lipové dřevo je ručně zpracované do těch nejjemnějších linií a ekologický nátěr je zcela zdravotně nezávadný. Pyramida lze rozložit na jednotlivé kroužky, se kterými jde házet, navlékat či podle nich obkreslovat. Princezny je použijí jako drahocenné šperky a malí dobrodruzi zase jako překážky pro auta nebo dinosaury. Zkrátka a dobře, tato hračka se v pokoji vašeho dítěte rozhodně neztratí.

 
colors
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.11.2021 18.11.2021 Zvolte variantu
Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce Zvolte variantu
Značka: SABO concept
1 011 Kč
Kategorie: Děti

O značce SABO Concept

Jednoho dne potkal šikovný truhlář nadšenou designérku, vzali se, a kromě životů propojili i svoji pracovní vášeň. Tak vznikl SABO Concept, ukrajinská značka inspirovaná skandinávským designem a světem dětských snů. Pracují s pokorou k tradičnímu řemeslu a životnímu prostředí. Hračkám z kvalitních přírodních materiálů vtiskávají minimalistické, precizně propracované linie prohlubující fantazii a tvůrčí potenciál. Noční světla a lampičky koncipují tak, aby rozptýlené světlo nerušilo během spánku a stalo se spolehlivým pomocníkem pro děti i jejich maminky. SABO Concept ví, že i děti dokážou ocenit kvalitu a krásu!

 

Materiál

Dřevo: lípa

Nátěr: vysoce kvalitní vodou ředitelná netoxická barva

 

Velikost

12 x 12 x 20 cm

 

Barvy

Dostupné ve dvou barevnostech

Kombinace bílé, béžové, terakotové, modré a černé

Kombinace bílé, béžové, terakotové a růžové

 

Doporučený věk

Doporučeno dětem od tří let

Hračky SABO Concept jsou ručně vyráběny v nejvyšší kvalitě a s bezpečím i pro vaše nejmenší. jelikož ale nevlastníme certifikát, který si kvůli ceně mohou dovolit pouze velcí výrobci, naše produkty nemůžeme doporučit  dětem mladším 3 let.

Zákazníci se však mohou zcela spolehnout, že na kvalitu, bezpečí a zdravotní nezávadnost dbáme více, než mnoho jiných výrobců na trhu. Pokud se zbožím nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, bez ptaní vám vrátíme peníze.

 

English version

 

Wooden Pyramid

A natural wooden pyramid is handwork by brand SABO concept. The wooden pyramid is made of linden and beech, the painted segments are saturated with water-based paints - an absolutely safe toy for children.

Thanks to the pyramids, children study sizes, stringing segments one after another from large to small and vice versa. Such a toy also develops fine motor skills and coordination of movements.

How to play with a pyramid?

- you can build turrets without a rod
- lay tracks out of the pyramid rings for other favorite toys
- roll rings from a slide (you can roll them along the arcs of a rainbow toy from SABO concept)
- imagine that circles are saucers, plates , bagels
- circle rings on paper
- training memory, guessing which ring is missing
But circles can be used in many other games - children's imagination is limitless.
The pyramid will help to introduce such concepts to the child as “above”, “below”, “under”, “above”, “more”, “less”.

Pyramids are available in two colors.

Size: 12 x 12 x 20 cm.
Material: Wood (linden)
Colors: terracotta, pink.
Manufacturer: SABO concept
Country of origin: Ukraine