Dětské kožené mokasíny - přírodní

Světlounká přírodní barva, která ladí s dětskou duší. Nádherné dětské mokasíny, ve kterých můžete odvážně vykročit do světa. Příjemné kojenecké boty, které uvnitř hřejí a navenek sluší. Navíc jsou ušity tak, že na malé nožce drží, ať se děje, co se děje! Můžete v nich vyrazit na projížďky v kočárku a pak směle ťapkat první krůčky. Jsou vyrobeny z přírodní kůže s teplou podšívkou z vlněné plsti. Stvořila je módní návrhářka a máma Judit Farkas-Csuzdi, která se při tvorbě inspirovala vlastními dětmi.

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: PukiBoo
682 Kč
Kategorie: Dětská obuv

O značce

Profesí je módní návrhářka. Po narození dítěte se však rozhodla vkročit do světa dětských botiček. Tak vznikla značka PukiBoo maďarské návrhářky Judit Farkas-Csuzdi.

Judit navrhuje dětské boty, které jsou nejen elegantní, ale také zdravé, pohodlné a umožňují volnost pohybu. Každý střih nejprve zkouší na vlastním dítěti – a nemohla si vybrat lepšího kritika!

Její přírodní mokasíny jsou ohleduplné k malé dětské nožce. Při tvorbě používá zajímavé barvy – od bordó přes přírodní kůži až po olivovou zelenou a temně černou. Boty šije pouze z přírodních materiálů – kožešiny, semiše a plstěné podšívky. Díky kvalitnímu střihu a vázání na tkaničku je dítě z nožky nemůže skopnout, i kdyby bylo nejneposednější. Navíc jsou navrženy tak, aby padly každé nožce – baculaté i tenké. Boty mají měkkou podrážku a jsou velmi vzdušné – přinášejí opravdovou radost z pohybu.

Značka také dodržuje zásady udržitelné módy a je uvědomělá k životnímu prostředí. PukiBoo jsou boty pro malé objevitele, kteří milují přírodu a touží objevovat svět.

 

 

Popis

Kožené dětské mokasíny v přírodním odstínu s podšívkou z vlněné plsti – pro děti od tří do 22 měsíců

 

Materiál

Přírodní kůže

podšívka z vlněné plsti

bavlněné tkaničky

Barva

Přírodní béžová

Velikost

velikost "S": 10,5 cm vnitřní délka (pro cca 3-7 měsíců)

velikost "M": 12 cm vnitřní délka (pro cca 7-14 měsíců)

velikost "L": 13 cm vnitřní délka (pro cca 14–22 měsíců)

Před objednáním prosím přeměřte nožku dítěte a přidejte nadměrek 15 mm.

 

English version

Moccasins - Natural

Sizes:

"S": 10.5 cm inner sole length (approx. 3 - 7 months)

"M": 12 cm inner sole length (approx. 7 - 14 months)

 "L": 13 cm inner sole length (approx. 14 - 22 months)