Dětské semišové mokasíny – bordó

Obout kouzelné semišky a objevovat svět! Mít na nohou měkounké přírodní boty v krásné barvě temně rudého listí a pomaloučku se vydat do světa, který čeká za rohem máminy sukně. Cítit radost z objevování, a přitom mít nohy v teple vlněné podšívky. Radostí výskat a kopat do vzduchu, a přitom nemít ani na okamžik obavy, že mi bota zmizí. Hrát si s krásnými černými tkaničkami, které drží mokasíny na nohou jako přibité. Nosit krásné semišové boty, které navrhla paní Judit Farkas-Csuzdi – máma, která své boty zkouší svých dětech. Běhat a snít – a odmala obdivovat všecky krásy světa.

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: PukiBoo
682 Kč
Kategorie: Dětská obuv

O značce

Profesí je módní návrhářka. Po narození dítěte se však rozhodla vkročit do světa dětských botiček. Tak vznikla značka PukiBoo maďarské návrhářky Judit Farkas-Csuzdi.

Judit navrhuje dětské boty, které jsou nejen elegantní, ale také zdravé, pohodlné a umožňují volnost pohybu. Každý střih nejprve zkouší na vlastním dítěti – a nemohla si vybrat lepšího kritika!

Její přírodní mokasíny jsou ohleduplné k malé dětské nožce. Při tvorbě používá zajímavé barvy – od bordó přes přírodní kůži až po olivovou zelenou a temně černou. Boty šije pouze z přírodních materiálů – kožešiny, semiše a plstěné podšívky. Díky kvalitnímu střihu a vázání na tkaničku je dítě z nožky nemůže skopnout, i kdyby bylo nejneposednější. Navíc jsou navrženy tak, aby padly každé nožce – baculaté i tenké. Boty mají měkkou podrážku a jsou velmi vzdušné – přinášejí opravdovou radost z pohybu.

Značka také dodržuje zásady udržitelné módy a je uvědomělá k životnímu prostředí. PukiBoo jsou boty pro malé objevitele, kteří milují přírodu a touží objevovat svět.

 

Popis

Kožešinové mokasíny barvy bordó s podšívkou z vlněné plsti – pro děti od tří do 22 měsíců

Materiál

Přírodní semiš

podšívka z vlněné plsti

bavlněné tkaničky

Barva

bordó

Velikost

velikost "S": 10,5 cm vnitřní délka (pro cca 3-7 měsíců)

velikost "M": 12 cm vnitřní délka (pro cca 7-14 měsíců)

velikost "L": 13 cm vnitřní délka (pro cca 14–22 měsíců)

Před objednáním prosím přeměřte nožku dítěte a přidejte nadměrek 15 mm.

 

English version

Suede moccasins - Burgundy

Sizes:

"S": 10.5 cm inner sole length (approx. 3 - 7 months)

"M": 12 cm inner sole length (approx. 7 - 14 months)

 "L": 13 cm inner sole length (approx. 14 - 22 months)