Pletená dětská přikrývka z organického lnu MyBlueMeadow - žlutá

Kam všude vás může zavést představa nekonečných lánů hořčičných polí? Třeba i ke stylové dětské dece od tvůrců MyBlueMeadow.

Měkká žlutá dětská přikrývka hořčicového odstínu vás pohladí po těle i duši. Příze ze 100% organického lnu je jemná, prodyšná a zároveň velmi dobře udržuje tělesnou teplotu miminka. Díky naplnění ekologických standardů je deka zcela recyklovatelná a biodegradabilní. Minimalistický design podtrhuje specifický charakter přírodního materiálu, který je přívětivý i k té nejcitlivější pokožce.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: myBlueMeadow
1 586 Kč
Kategorie: Ložní prádlo

O značce MyBlueMeadow

Rodinná litevská značka MyBlueMeadow myslí na své zákazníky jako na své blízké. A proto pro ně chce jen to nejlepší. Sleduje aktuální trendy, které pak kombinuje s nadčasovým nestárnoucím materiálem – přírodním lnem. Zboží vyrábí v limitovaných edicích a díky specifickému charakteru materiálu je každý kus originál. Ctí zásady ekologie, udržitelnosti a ruční výroby, odmítá chemické příměsi a dbá na komfort a vysokou kvalitu. MyBlueMeadow vnáší do vašeho šatníku a domova kus přírody i sama sebe.

 

Podrobný popis

Krásná pletená deka z biodegradabilního a recyklovatelného lnu. Lněná pletenina je prodyšná a zároveň skvěle udržuje teplotu. Len je o něco těžší než bavlna, nicméně s každým praním ztrácí na váze a stává se stále nadýchanější. Díky specifickému charakteru lnu má přikrývka z každé strany trochu jinou texturu. Pletenina je vysoce savá a po vyprání rychle schne. Tato deka je skvělým dárkem pro novorozeně i starší dítě.

 

Materiál

100% přírodní měkčená lněná příze

 

Velikost

Díky specifickému charakteru pleteniny se velikost může lehce lišit

80 x 100 cm

 

Údržba

Pleteninu můžete prát ručně nebo na šetrný režim v pračce na 40°C. Sušte venku nebo v sušičce na nízkou teplotu. Perte samostatně nebo se stejně barevnými textiliemi. Pro udržení charakteru pleteniny nepoužívejte žehličku.