Kousátko Králíček

Ty zoubky! Jakmile začnou růst, je potřeba se pořádně “zahryznout”. Jako mrkev pro Králíčka, i tohle dřevěné kousátko je naprosto bezpečné. Dítě si s ním vyhraje, může ho hryzat i tahat za ouška. Přitom si společně můžete povídat zoubkové pohádky. Dřevěné kousátko je vyrobeno ručně z přírodních materiálů, miminko se tedy může bez obav zakousnout. Tělíčko je z javoru, ouška z bio bavlny. Přírodní kousátko na prořezávání zoubků je vyrobeno ručně s láskou k dětským zoubkům.

barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 Zvolte variantu
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Mielasiela
628 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – javor

Ekologicky ošetřeno olejem ze lněného semínka

hladce vybroušeno

 

Velikost

7 x 8 cm

 

Barva

Světlý přírodní odstín dřeva

Různé barvy uší: šedá, hořčicová, zelené jablko, růžová, černá, bílá, námořnická modř, staromodrá, starožlutá

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří let