Dřevěné kousátko – Sloník

Když rostou zoubky, je čas do něčeho se zahryznout. Dřevěné kousátko Sloník je krásně kulaté a ušaté. Děťátko se může zakousnout do dřeva a při hraní zapomenout na bolest. Dětské kousátko je vyrobeno čistě z přírodních materiálů: tělíčko je z kvalitního javorového dřeva a ouška jsou háčkovaná z bavlny nebo lnu. Kousátko na prořezávání zoubků je přizpůsobené ručce dítěte a je naprosto bezpečné. Je vyrobeno s láskou k dětem a přírodě.

barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.11.2021 22.11.2021 22.11.2021 22.11.2021 22.11.2021 Zvolte variantu
Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Zvolte variantu
Značka: Mielasiela
628 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – javor

Háčkované uši z organického bavlněného materiálu

Ekologicky ošetřeno olejem z lněného semínka

hladce vybroušeno

 

Velikost

7,5 x 8,5 cm 

 

Barva

Světlý přírodní odstín dřeva

Háčkované uši různých barev – akvamarín, oliva, šedá, starorůžová, hořčicová

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří měsíců