Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Dřevěná hračka na kolečkách – Kočička

Kolem postýlky se protáhla kočka. Dítě ji popohání a kočka jede, seč jí kolečka stačí. Jakmile se dítě začne učit chodit, nadchnou ho hračky, se kterými může hýbat a objevovat svět. Jezdící hračky podporují rozvoj motoriky, dětské fantazie i slovní zásoby. Tato dřevěná hračka je ručně vyrobená z javorového dřeva, krásně voní a je příjemná na dotek.

barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Mielasiela
685 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – javor

Ekologicky ošetřeno, hladce vybroušeno

 

Velikost

10,5 x 9,5 x 5 cm 

 

Barva

Světlé přírodní dřevo

Bílá a šedá kolečka, šedé písmo

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří let