Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Dřevěné chrastítko Panenka

Kamkoli ji pověsíte, krásně zatančí. Pohyb miluje.  Panenka přece není jen tak nějaké “dřevo”, je z vybraného javoru! Můžete ji pověsit nad kočárek, dětskou sedačku, hrací deku nebo nad kolíbku. Nejbláznivější rytmy ale předvede, když s ní miminko zatřese. Dětské chrastítko přitom krásně ťuká, dřevo je radost poslouchat. Dřevěné chrastítko Panenka je vyrobeno ručně, s láskou k přírodě a ke zdraví dětí. Takže - smíme prosit?

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Mielasiela
558 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

 O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – javor

Ekologicky ošetřeno olejem z lněného semínka

hladce vybroušeno

 

Velikost

Celková velikost 32 cm

Visící části 7 cm

 

Barva

Světlý přírodní odstín dřeva

Bílá tkanička

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od šesti měsíců