Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Dřevěné hračky – Zvířátka na statku

Na statku je pozdvižení! Na kuchyňském okně voní babiččina buchta – ale jak se k ní dostat? Zvířátka vytvoří vysokou pyramidu: je v ní hříbě, tele, jehně, prasátko, štěňátko, koťátko i káčátko. A najednou bác – a všichni leží na trávníku pod oknem. Dítě se vesele směje a skládá všechny dřevěné figurky znovu. Přírodní figurky zvířátek vás přenesou na statek, kde si dítě může spokojeně hrát a poznávat svět domácích zvířat. Jsou s láskou ručně vyrobené v krásném skandinávském stylu.  

 

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Mielasiela
1 447 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – černá olše

Bavlněný pytlík na figurky

Ekologicky ošetřeno, hladce vybroušeno

 

Velikost

Kůň:10,5 x 8 cm 

Kráva: 9,5 x 6,7 cm

Ovce: 8 x 5,5 cm

Prase: 7 x 5,2 cm

Kohout: 6 x 5 cm / 2,3 x 1,9‘‘

Barva

Světlý přírodní odstín dřeva

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří let