Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Dřevěné kousátko – Obláček

Už jste se zakousli do obláčku? Padá z něj pak barevný déšť. Miminko veselý tvar hodně zajímá. Rostou mu zoubky, a tak zkoumá vše okolo všemi smysly. A obláček se tak krásně drží! Veselé proudy deště se dají žmoulat a tahat, a s hračkou je nekonečná legrace. Dětské kousátko Obláček je přírodní, ekologické, přirozeně antibakteriální a velmi originální. Vyrobeno ručně s láskou k dětem a jejich zoubkům. 

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Mielasiela
415 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

 O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – javor

Tkaničky z organické bavlny

Ekologicky ošetřeno olejem z lněného semínka

hladce vybroušeno

 

Velikost

9,5 x 6 cm

 

Barva

Světlý přírodní odstín dřeva

Tkaničky přírodní šedé a bílé barvy

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří měsíců