Dřevěná hračka Dinosaurus

Cesta do pravěku! Váš průvodce bude nepřemožitelný dinosaurus. V dětských očích je tak obrovský! Svět dinosaurů je plný obřích ještěrů, ohromných rostlin a stále nových otázek. S dinosaurem můžete svádět líté souboje, objevovat nové pastviny, nebo si prohlížet pravěké nebe a oceány. Můžete si vybrat vlastního průvodce: krále tyranosaura, rohatého triceratopse, dobráka brontosaura, ostnatého stegosaura, trnitého spinosaura nebo praptáka pterodaktyla. Hračka je přírodní, ručně s láskou vyrobená. 

tvary
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.11.2021 22.11.2021 22.11.2021 22.11.2021 22.11.2021 22.11.2021 Zvolte variantu
Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Zvolte variantu
Značka: Mielasiela
415 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – černá olše

Ekologicky ošetřeno, hladce vybroušeno

 

Velikost

Tyrannosaurus - 15,5x8x2 cm

Triceratops - 14,5x7x2 cm

Brontosaurus - 14x11,5x2 cm

Stegosaurus - 15x7x2 cm

Spinosaurus - 20x8x2 cm

Pterodaktyl ~ 10x7x1,5 cm

 

Barva

Světlé přírodní dřevo

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří let