Dřevěná hračka – Liška

Sotva stačíte utíkat za rezavým ocáskem. Chytrá liška se umí protáhnout každou pohádkou a zná v lese každý kout. Než vyrazila do světa, vykouzlil ji z pečlivého nákresu architekt v dílně Redbarbatum. Liška je jejich dvorní zvíře: stejně jako architekti, i ona miluje eleganci a hravost. Má ráda přírodu a cení si originality. Je ručně vyřezávaná z javorového dřeva, má pečlivě vybroušený sametově hebký kožíšek a pro děti je zcela bezpečná. Když si ji ochočíte, budete přátelé už navěky.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: REDBARBATUM
376 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce

Kdo jiný než architekt umí nakreslit dětské sny? Když se běloruským manželům narodily dvě zvídavé děti, začali místo domů navrhovat báječné dětské hračky, které pak sami vyřezávali ze dřeva. Vytvořili vlastní snový svět, plný duhových domů, hravých zvířat a laskavé přírody. Jejich hračky jsou z masivního javoru a dubu, vyleštěné do sametově hladka.

Redbarbatum věří, že každá hračka je zároveň umělecké dílo, které v dětech rozvíjí estetické cítění. Při výrobě přemýšlejí i o životním prostředí. Používají umělecké akvarelové barvy a tvrdý olej BIOFA certifikovaný pro dětské hračky. Každé figurce nebo sadě přidělují jedinečné číslo.

Jejich dvorní zvíře je liška. Stejně jako oni je elegantní, hravá a miluje originalitu. Zavede vás do míst, kde jedinou hranicí je vaše vlastní fantazie.

Popis produktu

Ručně vyrobená dřevěná hračka ve tvaru lišky. Dodáváno v originálním dárkovém boxu. 

Každý výrobek má vlastní sériové číslo.

Materiál

Javorové dřevo barvené akvarelovou barvou a ošetřené tvrdým olejem BIOFA certifikovaným pro dětské hračky

Velikost

42x177 mm, tloušťka 2 cm

 

Doporučeno pro děti od tří let.