Dřevěná hračka –Lištička

Lištička se ztratila ve velkém lese a hledá kamarády. Pozvěte ji k vám domů! Budete přátelé už navěky. Nechá vás hladit svůj rezavý kožich a když mrskne ocáskem, víte, že je čas na další lotroviny. Dřevěná hračka lištička se narodila v Bělorusku v dílně Redbarbatum. Ti si ji adoptovali jako dvorní zvíře. Stejně jako oni, i lištička miluje hravost a eleganci. Není pyšná, ale dobře ví, že je vlastně vyřezávané umělecké dílo. Když může, rozvíjí v dětech smysl pro krásno a podporuje jejich fantazii. Vyrobená je z voňavého javoru, rezavý kožíšek má do sametova vyhlazený a pro děti je zcela bezpečná. Chcete ji? 

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: REDBARBATUM
296 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce

Kdo jiný než architekt umí nakreslit dětské sny? Když se běloruským manželům narodily dvě zvídavé děti, začali místo domů navrhovat báječné dětské hračky, které pak sami vyřezávali ze dřeva. Vytvořili vlastní snový svět, plný duhových domů, hravých zvířat a laskavé přírody. Jejich hračky jsou z masivního javoru a dubu, vyleštěné do sametově hladka.

Redbarbatum věří, že každá hračka je zároveň umělecké dílo, které v dětech rozvíjí estetické cítění. Při výrobě přemýšlejí i o životním prostředí. Používají umělecké akvarelové barvy a tvrdý olej BIOFA certifikovaný pro dětské hračky. Každé figurce nebo sadě přidělují jedinečné číslo.

Jejich dvorní zvíře je liška. Stejně jako oni je elegantní, hravá a miluje originalitu. Zavede vás do míst, kde jedinou hranicí je vaše vlastní fantazie.

Popis produktu

Ručně vyrobená dřevěná hračka ve tvaru lišky. Dodáváno v originálním dárkovém boxu. 

Každý výrobek má vlastní sériové číslo.

Materiál

Javorové dřevo barvené akvarelovou barvou a ošetřené tvrdým olejem BIOFA certifikovaným pro dětské hračky

Velikost

tloušťka 2 cm

 

Doporučeno pro děti od tří let.