Sada dřevěných hraček – Statek

Co kdyby architekt mohl navrhnout svoje vysněné bydlení? Selské stavení by poskládal z oblouků ve tvaru duhy. V každém domku by bydlela jedna zvířecí rodina, a v tom posledním by byla ta jeho. A když přijdou smutky, domky se seskupí do jedné nádherné duhy a nad statkem vyroste slunce. Sada dětských hraček Statek nechává ohromný prostor dětské fantazii a spontánní hravosti. Autorem je manželská dvojice architektů z dílny Redbarbatum. Dětské hračky vyrábí ručně z javorového a dubového dřeva. Jejich přírodní dřevěné hračky jsou zároveň uměleckým dílem, které rozvíjí estetické cítění dětí. Vítejte na statku!

Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem
Značka: REDBARBATUM
3 216 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce

Kdo jiný než architekt umí nakreslit dětské sny? Když se běloruským manželům narodily dvě zvídavé děti, začali místo domů navrhovat báječné dětské hračky, které pak sami vyřezávali ze dřeva. Vytvořili vlastní snový svět, plný duhových domů, hravých zvířat a laskavé přírody. Jejich hračky jsou z masivního javoru a dubu, vyleštěné do sametově hladka.

Redbarbatum věří, že každá hračka je zároveň umělecké dílo, které v dětech rozvíjí estetické cítění. Při výrobě přemýšlejí i o životním prostředí. Používají umělecké akvarelové barvy a tvrdý olej BIOFA certifikovaný pro dětské hračky. Každé figurce nebo sadě přidělují jedinečné číslo.

Jejich dvorní zvíře je liška. Stejně jako oni je elegantní, hravá a miluje originalitu. Zavede vás do míst, kde jedinou hranicí je vaše vlastní fantazie.

 

Popis produktu

Ručně vyrobená sada dřevěných hraček zobrazující život na statku. Dodáváno v originálním dárkovém boxu. 

Každý výrobek má vlastní sériové číslo.

Sada obsahuje:

1 sadu „koně“ – mama kobyla, hříbě, voda, mrak

1 sadu „krávy“ – mama kravička, telátko, luční tráva, sluníčko

1 sadu „prasátka“ – maminka prasátko, tři prasátka, špinavá kaluž, keř

1 sadu „domeček“ –– 5 součástí domku, pejsek, kočička, slepička, 5 ks kuřátek

 

Materiál

Javorové a bukové dřevo barvené akvarelovou barvou a ošetřené tvrdým olejem BIOFA certifikovaným pro dětské hračky

 

Doporučeno pro děti od tří let.