Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Sada dřevěných hraček – Dívka a zahrada

Dívka zalévá kouzelnou květinu. Stačí k ní přičichnout, a rázem jste v magickém světě. V kouzelné zahradě potkáte pilnou včelku i bručouna hlemýždě. Můžete si vyprávět příběhy plné romantiky a vůně květin. Přírodní figurky Dívka a zahrada rozvíjejí přirozenou dětskou fantazii a hravost. V sadě je dívka, květina, konvička, hlemýžď a včelka. Dřevěné hračky jsou vyrobeny ručně z přírodního dřeva, s láskou k dětské fantazii. Přijměte pozvání do kouzelné zahrady!

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Mielasiela
1 083 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – černá olše

Plátěný pytlíček na figurky

hladce vybroušeno

 

Velikost

Dívka: 9,5 cm

Květina: 9 cm

Konvička - 6 cm

Šnek- 5 cm

Včelka- 3,5 cm

 

Barva

Světlý přírodní odstín dřeva

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří let