Sada dřevěných hraček – Domeček

Nic není, jak se zdá. U barevné duhy se tyčí stožár všech odstínů žluté. Zafouká vítr a bác, ze sloupku je změť malých kuřátek. Duha se rozestoupí a promění se v pět barevných domků. Najednou jste na statku, kde kvočna nahání pět nezbedných kuřátek. Ještě že s nimi bydlí pejsek a kočička. Dorty moc péct neumí, ale jsou mistři v povídání pohádek. Duhové domky navrhli a vyrobili architekti z dílny Redbarbatum. Každý dílek a zvířátko pečlivě nakreslili, vyřezali a do sametova vybrousili. Vytvořili originální hrací sadu, která rozvíjí dětskou představivost a podporuje estetické cítění. Limitem je pouze vaše fantazie!

Můžeme doručit do:
25.1.2022
Skladem
Značka: REDBARBATUM
1 177 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce

Kdo jiný než architekt umí nakreslit dětské sny? Když se běloruským manželům narodily dvě zvídavé děti, začali místo domů navrhovat báječné dětské hračky, které pak sami vyřezávali ze dřeva. Vytvořili vlastní snový svět, plný duhových domů, hravých zvířat a laskavé přírody. Jejich hračky jsou z masivního javoru a dubu, vyleštěné do sametově hladka.

Redbarbatum věří, že každá hračka je zároveň umělecké dílo, které v dětech rozvíjí estetické cítění. Při výrobě přemýšlejí i o životním prostředí. Používají umělecké akvarelové barvy a tvrdý olej BIOFA certifikovaný pro dětské hračky. Každé figurce nebo sadě přidělují jedinečné číslo.

Jejich dvorní zvíře je liška. Stejně jako oni je elegantní, hravá a miluje originalitu. Zavede vás do míst, kde jedinou hranicí je vaše vlastní fantazie.

 

Popis produktu

Ručně vyrobená sada dřevěných hraček zobrazující dům se slepičkami, psem a kočkou. Dodáváno v originální dárkové krabici. 

Každý výrobek má vlastní sériové číslo.

Sada obsahuje:

Domeček – pět součástí, pejsek, kočička, slepička, 5 ks kuřátek

Materiál

Dřevo barvené akvarelovou barvou a ošetřené tvrdým olejem BIOFA certifikovaným pro dětské hračky

 

Doporučeno pro děti od tří let.