Sada dřevěných hraček – Lišky

Pojďte k Liškovým na návštěvu! Žijí v kouzelném lese pod košatým stromem. Malá lištička k vám zvědavě natahuje krk, až ji táta lišák musí okřiknout. Máma liška vás mezitím usazuje do sametové trávy a začne vyprávět první pohádku. Musí vám vysvětlit, jak to doopravdy bylo s tou vránou a sýrem. Liščí rodina se narodila v dílně Redbarbatum dvěma architektům, kteří rozumí dětské fantazii. Liščí rodinku pečivě vyřezali z masivního dřeva a každý kousek vybrousili do sametova. Každá jejich hračka je vlastně malé umělecké dílo, které rozvíjí fantazii a estetické cítění dětí. Vítejte ve světě pohádek!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: REDBARBATUM
876 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce

Kdo jiný než architekt umí nakreslit dětské sny? Když se běloruským manželům narodily dvě zvídavé děti, začali místo domů navrhovat báječné dětské hračky, které pak sami vyřezávali ze dřeva. Vytvořili vlastní snový svět, plný duhových domů, hravých zvířat a laskavé přírody. Jejich hračky jsou z masivního javoru a dubu, vyleštěné do sametově hladka.

Redbarbatum věří, že každá hračka je zároveň umělecké dílo, které v dětech rozvíjí estetické cítění. Při výrobě přemýšlejí i o životním prostředí. Používají umělecké akvarelové barvy a tvrdý olej BIOFA certifikovaný pro dětské hračky. Každé figurce nebo sadě přidělují jedinečné číslo.

Jejich dvorní zvíře je liška. Stejně jako oni je elegantní, hravá a miluje originalitu. Zavede vás do míst, kde jedinou hranicí je vaše vlastní fantazie.

 

Popis produktu

Ručně vyrobená sada dřevěných hraček zobrazující rodinu lišek v lese. Dodáváno v originální dárkové krabici. 

Každá sada má vlastní sériové číslo.

Sada obsahuje tyto prvky:

Táta lišák, máma liška, lištička, travička, kmen stromu, koruna stromu

Materiál

Javorové dřevo barvené akvarelovou barvou a ošetřené tvrdým olejem BIOFA certifikovaným pro dětské hračky

 

Doporučeno pro děti od tří let.