Sada dřevěných hraček – Zajíčci

Neberte do zaječích! Pojďte radši na návštěvu k zaječí rodince, které stylový příbytek navrhl věhlasný architekt. Usaďte se do hebké trávy a pozorujte, jak si máma zaječice a táta zajíc hrají se zajíčkem na schovávanou mezi oblouky duhové nory. Zaječí rodinku vykouzlili podle vlastního návrhu architekti z dílny Redbarbatum. Ručně vyráběná hrací sada podporuje hravost, fantazii, estetické cítění a lásku k přírodě. Každý dílek je ručně vyroben, vybroušen do sametova a ošetřen kvalitním olejem. Tak na co čekáte? Pojďte si hrát!

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem
Značka: REDBARBATUM
876 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky

O značce

Kdo jiný než architekt umí nakreslit dětské sny? Když se běloruským manželům narodily dvě zvídavé děti, začali místo domů navrhovat báječné dětské hračky, které pak sami vyřezávali ze dřeva. Vytvořili vlastní snový svět, plný duhových domů, hravých zvířat a laskavé přírody. Jejich hračky jsou z masivního javoru a dubu, vyleštěné do sametově hladka.

Redbarbatum věří, že každá hračka je zároveň umělecké dílo, které v dětech rozvíjí estetické cítění. Při výrobě přemýšlejí i o životním prostředí. Používají umělecké akvarelové barvy a tvrdý olej BIOFA certifikovaný pro dětské hračky. Každé figurce nebo sadě přidělují jedinečné číslo.

Jejich dvorní zvíře je liška. Stejně jako oni je elegantní, hravá a miluje originalitu. Zavede vás do míst, kde jedinou hranicí je vaše vlastní fantazie.

Popis produktu

Ručně vyrobená sada dřevěných hraček zobrazující zaječí rodinu u nory. Dodáváno v originální dárkové krabici. 

Každý výrobek má vlastní sériové číslo.

Sada obsahuje

Duhová zaječí nora 4 části, máma zaječice, táta zajíc, zajíček, travička

Materiál

Dřevo barvené akvarelovou barvou a ošetřené tvrdým olejem BIOFA certifikovaným pro dětské hračky

Doporučeno pro děti od tří let.