Dřevěné kostky SABO Concept - hrad

Také si vzpomínáte na nekonečná odpoledne při stavbě nedobytných hradů a zámků pro princezny? SABO Concept hodil ikonické dřevěné kostky do současného designu.

Stylové dřevěné kostky si zamilují děvčata i chlapci. Jejich dokonale ručně zpracované tvary pomáhají postavit ten nejlepší hrad, zoologickou zahradu či domeček pro panenky. Kvalitní lipové dřevo krásně voní a ekologický barevný nátěr je zcela zdravotně nezávadný. Stavění z kostek navíc skvěle funguje při rozvíjení motorických schopností, poznávání barev a tréningu kreativity. Zkrátka nezbytný kousek do každého dětského pokoje!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: SABO concept
2 181 Kč
Kategorie: Hračky

O značce SABO Concept

Jednoho dne potkal šikovný truhlář nadšenou designérku, vzali se, a kromě životů propojili i svoji pracovní vášeň. Tak vznikl SABO Concept, ukrajinská značka inspirovaná skandinávským designem a světem dětských snů. Pracují s pokorou k tradičnímu řemeslu a životnímu prostředí. Hračkám z kvalitních přírodních materiálů vtiskávají minimalistické, precizně propracované linie prohlubující fantazii a tvůrčí potenciál. Noční světla a lampičky koncipují tak, aby rozptýlené světlo nerušilo během spánku a stalo se spolehlivým pomocníkem pro děti i jejich maminky. SABO Concept ví, že i děti dokážou ocenit kvalitu a krásu!

 

Materiál

Dřevo: Lípa

Nátěr: vysoce kvalitní vodou ředitelná netoxická barva

 

Velikost

24 x 24 x 4 cm

 

Barva

Šedá, bílá, růžová, tmavě růžová, béžová, čená

 

Doporučený věk

Doporučeno dětem od tří let

Hračky SABO Concept jsou ručně vyráběny v nejvyšší kvalitě a s bezpečím i pro vaše nejmenší. jelikož ale nevlastníme certifikát, který si kvůli ceně mohou dovolit pouze velcí výrobci, naše produkty nemůžeme doporučit  dětem mladším 3 let.

Zákazníci se však mohou zcela spolehnout, že na kvalitu, bezpečí a zdravotní nezávadnost dbáme více, než mnoho jiných výrobců na trhu. Pokud se zbožím nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, bez ptaní vám vrátíme peníze.

 

 

English version

 

Wooden Blocks Set

This handwork by the brand SABO concept is made from the linden. They are absolutely safe for the children. Wooden blocks set is perfect for imagination development. Building a castle out of blocks is not easy - it requires thinking hard, understanding how pieces may be connected in order to build the castle a child imagined.

A set of colored blocks made of wood will be an original gift for the child.

 

Wooden linden blocks will be an excellent toy for a child - with them you can learn colors, build castles, learn to count, train memory and much more.

Material: Wood (linden)
Product Code: T04cl3
Manufacturer: SABO concept
Country of origin: Ukraine