Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Vlněný koberec – Haf pro ni

Růžový psí kobereček pro krásné psí slečny, které si zaslouží stejnou péči, jako jejich paničky.  Dopřejte jim lenošení na heboučkém koberci, podrbejte je za ouškem a nabídněte jim laskominy. Pak vám slastně usnou psím spánkem. Vlněný koberec je odnese do dalekých Karpat, kde budou běhat po stráních a hlídat stádo ovcí. Tvůrci z FullyWoly přinášejí originální koberce, ručně tkané podle rodinné tradice, předávané z generace na generaci.

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Fullywooly
2 296 Kč 3 060 Kč 2 126 Kč od 2 126 Kč

O značce Fully Wooly

Zveme vás na procházku světem kouzelných koberců.  Koberců, do kterých je vetkaná hebká ovčí vlna, krása ukrajinských Karpat, staletá rodinná tradice a bezbřehá fantazie. Vítejte ve světě FullyWooly, kde již sto let zachovávají rodinnou tradici ručního tkaní koberců, kterou započala Paraska Shkriblyak-Korol. Její potomci dodnes tkají měkounké koberce z přírodní ovčí vlny, stejnou speciální technikou, na stejném místě. Inspirací jsou jim hory, příroda a procházky vlastními sny. Tvoří originální koberce, po kterých můžete měkce našlapovat, nebo se rozběhnout do světa fantazie. Račte vstoupit!

Popis produktu

Vlněný kobereček s motivem kosti, vhodný pro psy. 

Materiál

100% vlna, přirozeně hypoalergenní a antibakteriální.

Údržba tohoto koberce je velmi snadná. Postačí jej pravidelně vysávat. V případě potřeby jej můžete vyprat na cyklus “vlna”.

Rozměry

Značka nabízí koberce všech rozměrů, od velkých, vhodných jako dominanta obývacího pokoje, přes koberečky do dětského pokoje, až po předložky do předsíně či koupelny. Můžete si vybrat z následujících velikostí:

         0,3x0,42
         0,45x0,7
         0,7x1

English version

Woolen carpet - Woof for her

Fully Wooly Pets – You probably did not know that pets also like stuff made of wool as much as people do. Sо you can make your pet happy too by buying a pet wool rug.

Fullywooly - Ukrainian brand where you will find high quality handwoven 100% woolen carpets. Each Fully Wooly’s product is unique! About 100 years ago, in the small town of Yavoriv, ​​Ivano-Frankivsk region, their first product was born. The author of the work was a master named Paraska Skriblyak-Korol. Today, her descendants, craftswomen of Fullywooly, use the ancient technologies of Mrs. Paraska. Thanks to the special technology you get a high quality, soft and sturdy rug. However, designers of the brand carefully follow modern trends so that their carpets bring to your home not only warmth and comfort but also style and beauty.

Made of 100% wool. Wool is well known and highly valued for its antibacterial and hypo-allergenic qualities. Wool fibers are naturally breathable which prevents dust mites and other pests from inhabiting the fabric.

Size: 0,3x0,42
         0,45x0,7
         0,7x1

Easy to clean. Just use a vacuum cleaner for regular cleaning. When needed, rugs can be washed in a washing machine using the “Wool” cycle.