Kolotoč nad postýlku Dráčci

V pohádkové zemi, v jeskyni za devatero horami, žijí hraví dráčci. Když se zaposloucháte, budou vám vyprávět o princeznách, skřítcích a čarodějích. Vydejte se s miminkem na cestu do pohádek. S dětským dřevěným kolotočem Dráčci můžete před spaním objevovat (s)nové světy. Nejlepší pohádková knížka je vaše fantazie! Přírodní kolotoč nad postýlku ji podpoří – je totiž naprosto tichý, ručně vyrobený a pohádkově krásný. 

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
2 819 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč z přírodního materiálu s motivem dráčků

Materiál

4 draci a 1 měsíc - prémiová vlněná plsť

4 kusy mraků – 100% merino vlna

bavlněná příze

akrylová barva na bázi vody(Maimery, Itálie)

dřevěné korálky

Velikost: výška- 55cm, šířka - 17,5 cm draci 15x7 cm

Váha(kg): 1 položka včetně obalu: 0,5.

Čištění: suché čištění, jemné ruční praní namočením 

Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

Baby mobile Dragon dark standard

Sunandco Dragon Mobile is an adorable piece of art, it’ll surely become a perfect design item for the nursery. So if you were looking for something charming and timeless, you've just found. Because of the highest quality standards we emphasize and the premium materials we use, including packaging - it becomes a unique and memorable Baby Shower Gift. As well, the baby mobiles are smartly made to be spinning with the air flow without any additional mechanisms.

The mobile is interior, decorative, not intended for games with children.
When used as directed, the mobile is absolutely safe! Only environmentally friendly and safe materials are used with care for you and your health.
Composition: Toys from premium woolen felt (USA) - 4pcs + 1 moon
- Clouds piled up from 100% merino wool - 4pcs
- cotton thread
- wooden base ring
- water-based acrylic paint (Maimery, Italy)
- wooden beads
Size: high- 55cm, width - 17,5cm dragons 15x7cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,5.
Care: - dry cleaning
- gentle washing by soaking method.