Kolotoč nad postýlku Slůňata (béžová)

Slůňata dovádějí v prachu africké savany. Zatroubí a chobotem se téměř dotknou oblak. Najednou se miminko ocitne uprostřed afrických plání. Pod nadýchanými mráčky se v horku krásně usíná… S dřevěným kolotočem bude spánek zdravý a nerušený. Přírodní kolotoč nad postýlku je tichý, poháněný pouze vzduchem. Výrobce velmi dbal na výběr bezpečných přírodních materiálů. A proč ho máme tak rádi? Je hravý, ale ne hlasitý, krásně barevný, ale ne křiklavý, a každý kousek je ručně vyrobený. 

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
2 994 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

 Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč z přírodního materiálu s motivem slonů 

Materiál

Prémiová vlněná plsť

5 kusů mraků – 100% merino vlna

4 kusy bavlněné niti

Akrylová barva na bázi vody

Dřevěné korálky

Velikost: výška- 55cm, šířka - 20cm sloni  10x7cm

Čištění: suché čištění, jemné ruční praní namočením 

Doporučený věk:

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

Baby mobile Elephant (beige)

Sun&Co Elephant Mobile is an adorable piece of art, it’ll surely become a perfect design item for the nursery. So if you were looking for something charming and timeless, you've just found. Because of the highest quality standards we emphasize and the premium materials we use, including packaging - it becomes a unique and memorable Baby Shower Gift. As well, the baby mobiles are smartly made to be spinning with the air flow without any additional mechanisms.

The mobile is interior, decorative, not intended for games with children.
When used as directed, the mobile is absolutely safe! Only environmentally friendly and safe materials are used with care for you and your health.
Composition: Premium wool felt toys (USA) -
5pcs - Clouds piled up from 100% merino wool - 4pcs
- cotton thread
- wooden base ring
- water-based acrylic paint (Maimery, Italy)
- wooden beads
Size: high- 55cm, width - 20cm elephants 10x7cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,5.
Leaving: - dry cleaning
- gentle washing by a method of soaking
Original design by Sun & Co