Kolotoč nad postýlku Plameňáci

Růžovými křídly máchnou nad jezerem. Pak jeden z nich dosedne a schová nohu do peří. Plameňáci upoutají na první pohled. Jejich barva volá: prázdniny, moře, dobrodružství. Spolu s dítětem se můžete přenést do hřejivého léta, kdy jste s kamarády podnikali na zahradě výpravy do exotické Afriky. Přírodní dětský kolotoč plameňáci je navržen pro romantiky a milovníky dálek. Je z kvalitních a bezpečných materiálů, ručně vyrobený, velmi tichý a exoticky krásný…

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
2 059 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč z přírodního materiálu s motivem plameňáků

Materiál

5 plameňáků (třikrát barvených akrylovou barvou na bázi vody a vyleštěných do hladka)

bavlněná příze

akrylová barva na bázi vody (růžová, fuchsiová a vínová, se zlatými a stříbrnými dekorativními prvky)

skleněné korálky

kruh z březového dřeva

Velikost: výška- 55 cm, šířka - 18,5 cm 

 Váha(kg): 1 položka včetně obalu: 0,4.

Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

Baby Mobile Flamingo

Flamingo Baby Mobile hanging is an adorable piece of art, perfect decoration for the Pink Gold Flamingo styled Nursery; it’ll surely become a perfect design item Pink Bird Mobile in your Pink and Gold Nursery. It's also a unique and cheerful Flamingo Baby Shower Gift. It is totally made by hands with big love and warmth. Each order is carefully packed with Eco friendly materials. So you may recently gift it, or just enjoy it yourself! 

Original decor item consist of 5 flamingos (each of them was primed, at least thrice colored with water-based acrylic paint (safe for human and environment) and polished many times, so for touch they are absolutely velvet soft) with cotton cord and glass beads on birch wood ring.
Size: high- 55cm, width - 18,5cm
Weight (kg) -1 item with packaging:0,4.
Colors used: Soft pink, Fuchsia and Burgundy with gold or silver decor elements.
Easy to hang. I'm including a ceiling hook with the purchase of each mobile for free.
Only environmentally friendly and safe materials with care of you and your health are used.