Kolotoč nad postýlku Žirafy (zelená, modrá, šedá)

Dosáhnou i na ten nejvyšší lístek baobabu. Vystrčí krk, a hned vidí celé safari. Žirafy na dětském kolotoči vás zavedou na výpravu mezi africkou faunu. Když ho roztočí vítr, stačí nasednout, a projedete celou savanu. Rytmický dusot kopyt ukolébá nejen miminko… Aby byla jízda bezpečná, je dřevěný kolotoč vyroben pouze z přírodních materiálů. Je také velmi tichý (poháněný pouze vzduchem) – přece nechcete vzbudit lva! Každý dětský kolotoč je navržen tak, aby podporoval zdravý rozvoj dítěte, a ručně a s láskou vyroben.  

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 695 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč z přírodního materiálu s motivem slonů 

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč z přírodního materiálu s motivem žiraf

Materiál

dřevěná základna

5 ks dřevěných hraček 

bavlněná nit

Akrylová barva na bázi vody (Maimery - Itálie)

dřevěné korálky

Velikost: výška- 45 cm, šířka - 15 cm 

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,3.

Čištění: suché čištění, mokré čištění

Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

Baby mobile Giraffe green/blue/gray

Giraffe Mobile is an adorable piece of art, it’ll surely become a perfect design item in your baby's room. It's also a unique Baby Shower Gift. The Sun & Co brand's decorative mobile have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. In each - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
The order is carefully packed in eco-friendly corporate packaging.

The mobile is interior, decorative, not intended for games with children.
When used as directed, the mobile is absolutely safe! Only environmentally friendly and safe materials are used with care for you and your health.
Composition: Toys and wood base (birch) - 5 pcs.
- cotton thread
- soil and paint. Maimery - Italy
- wooden beads.
Size: high- 45cm, width - 15cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,3.
Leaving: - dry cleaning
- wet cleaning
Original design by Sun & Co