Kolotoč nad postýlku Velryby (aqua)

V hlubině oceánu plují majestátní velryby. Zpívají písně dalekých krajů. Zpěněná voda oceánu tvoří na hladině malé obláčky. Voda šumí a dítě spokojeně usíná. Dřevěný kolotoč s velrybami se tiše houpe ve větru. Je vyroben s láskou, ručně, z prvotřídních materiálů. Každý náš dětský kolotoč je jedinečný. Ale všechny jsou přírodní, s láskou vyrobené a vkusné. 

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem
Značka: Sun&Co
2 994 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč z přírodního materiálu s motivem velryb

Materiál

5 ks hračky z vlněné plsti 

4 ks mraků – 100% merino vlna

bavlněná nit

Akrylová barva na bázi vody (Maimery, Itálie)

Dřevěné korálky

základna ze dřeva

Velikost: výška- 55 cm, šířka - 20 cm velryby10x7cm

Čištění: suché čištění, jemné ruční praní namočením 

Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

Baby mobile Whale (aqua variant)

Whale Mobile by Sun&Co Studio is an adorable piece of art, it’ll surely become a perfect design item in your baby's room. It's also a unique Baby Shower Gift. In each - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
The order is carefully packed in eco-friendly corporate packaging.

The mobile is interior, decorative, not intended for games with children.
When used as directed, the mobile is absolutely safe! Only environmentally friendly and safe materials are used with care for you and your health.
Composition: Premium wool felt toys (USA) -
5pcs - Clouds piled up from 100% merino wool - 4pcs
- cotton thread
- wooden base ring
- water-based acrylic paint (Maimery, Italy)
- wooden beads
Size:high- 55cm, width - 20cm whales 10x7cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,5.
Leaving: - dry cleaning
- gentle washing by a method of soaking
Original design by Sun & Co