Kolotoč nad postýlku Lapač snů pírka (černá a bílá)

K zemi tiše padají pírka. Jsou černá a bílá, jako na starých fotografiích. Přenesou vás do doby, kdy lidé ještě poslouchali hlasy přírody. Tehdy vyráběli lapače snů, které dětem přinášely pokojný spánek. Stejně je navržen tento dětský kolotoč: respektuje přirozený vývoj dítěte, je tichý (poháněný pouze vzduchem) a vkusný, bez křiklavých barev. Je vyroben celý ručně. Vyprávějte dítěti příběhy staré jako lidstvo samo. Jemná pírka ukonejší miminko ke spánku.

 
Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 445 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč - lapač snů -  z přírodního materiálu s motivem peříček

Materiál

28-30 peříček standardní velikosti

bavlněná příze

dřevěné/skleněné korálky 

kruh z březového dřeva

Velikost: výška- 55cm, šířka - 15 cm 

Váha (kg) : 1 položka s obalem: 0,25.

Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

Feather mobile black and white

This handmade children's mobile is ideal for decorating a children's room and will become a unique piece of furniture for your home. The Sun & Co brand's decorative mobile phones have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. In each - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
The order is carefully packed in eco-friendly corporate packaging.
The mobile is interior, decorative, not intended for games with children.
When used as directed, the mobile is absolutely safe! Only environmentally friendly and safe materials are used with care for you and your health.

The mobile is interior, decorative, not intended for games with children.
Original decor item made of high quality eco felt feathers (28-30 feathers for standart size and 35-40 feathers for a big size variant) with cotton cord and wood/glass beads on a birch wood ring.
Size: high- 55cm, width - 15cm
weight (kg) -1 item with packaging: 0,25.
Easy to hang.Including a ceiling hook with the purchase of each mobile for free.
It is totally made by hands with big love and warmth!
Only environmentally friendly and safe materials with care of you and your health are used.