Kolotoč nad postýlku Lapač snů pírka (odstíny šedé)

Klíč ke světu snů. Zazpívejte miminku krásnou ukolébavku, pírka se budou pohupovat do rytmu. Děťátko krásně usne a lapač snů jemně zachytí všechny noční můry. Tento elegantní dětský kolotoč je výlučně z přírodních materiálů.  Je vyrobený celý ručně, s láskou, pečlivostí a vkusem.  Originální dětský kolotoč nad postýlku je krásný dárek k narození miminka. Dodáváme jej v dárkovém balení. Doporučujeme všem snílkům a romantikům.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 199 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč - lapač snů -  z přírodního materiálu s motivem pírek

Materiál

28-30 peříček standardní velikosti

bavlněná nit

dřevěné/skleněné korálky 

kruh z březového dřeva

Velikost: výška- 55cm, šířka - 15 cm 

Váha (kg) : 1 položka s obalem: 0,25.

 

Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

Feather mobile shades of gray

Feather Dream catcher Mobile is an adorable piece of art. It’ll surely become a perfect design item in your baby's nursery. It's also a unique Baby Shower Gift.
Felt feathers will never cause any allergy!

The mobile is interior, decorative, not intended for games with children.
Original decor item made of high quality eco felt feathers (28-30 feathers for standart size and 35-40 feathers for a big size variant) with cotton cord and wood/glass beads on a birch wood ring.
Size: high- 55cm, width - 15cm
weight (kg) -1 item with packaging: 0,25.
Easy to hang.Including a ceiling hook with the purchase of each mobile for free.
It is totally made by hands with big love and warmth!
Only environmentally friendly and safe materials with care of you and your health are used.