Kolotoč nad postýlku Lapač snů ševelící listí

Lístky se snáší ze stromu jako podzimní déšť. V jejich ševelení slyšíte písně dávnověku. Když ještě lidé žili v souladu s přírodou, vyráběli lapače snů, aby jejich děti mohly spokojeně spát. Odtud pramení inspirace pro kolotoč, který respektuje přirozený vývoj dítěte, je tichý (poháněný pouze vzduchem) a vkusný, bez křiklavých barev. Je vyroben celý ručně. Vyprávějte dítěti příběhy dávných věků. Lístky ševelící ve větru ukonejší miminko ke spánku.

Můžeme doručit do:
13.10.2021
S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Sun&Co
1 090 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč - lapač snů - z přírodního materiálu s motivem podzimního listí 

Materiál

8 originálních plstěných listů bio kvality 

bavlněná příze

dřevěné korálky 

kruh z březového dřeva

Velikost: výška- 60 cm, šířka - 15 cm 

Váha (kg) : 1 položka s obalem: 0,25.

 Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

Mobile Whimsical leaf

Leaf Mobile by Sun&Co is an adorable piece of art, it’ll surely become a perfect design item in your baby's room. Your new hand crafted work of art is lovingly made and creates quite the stir as a woodland baby shower gift. Eco Felt will never cause any allergy, suitable for vegans!

Original decor item made of 8 high quality eco felt leaves with cotton cord and wood beads on a birch wood ring.
Size: high- 60cm, width - 15cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,25.
Easy to hang. I'm including a ceiling hook with the purchase of each mobile for free.
It is totally made by hands with big love and warmth!
Only environmentally friendly and safe materials with care of you and your health are used.
Each order is carefully packed with Eco friendly materials. So you may recently gift it, or just enjoy it yourself!