Kolotoč nad postýlku Montessori Gobbi (pro děti od dvou měsíců)

Ve dvou měsících již dítě dobře rozeznává barvy a odstíny. Dřevěný kolotoč Gobbi mu proto nabídne škálu pěti modrých míčků – od blankytně modré po temnou kobaltovou. Děťátko se tak naučí vnímat jemnější odstíny barev. Kolotoč s prvky Montessori je vytvořen na základě několika zásad: jeho barvy nejsou křiklavé, nevydává zvuky, není poháněn motorkem (pouze vzduchem) a odpovídá přirozenému rozvoji dítěte. Je vyroben ručně z přírodních materiálů. 

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem
Značka: Sun&Co
899 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč z přírodního materiálu s prvky Montessori

Materiál

základna z březového dřeva

vlna na plstění

bavlněná příze

barva Maimery  - Itálie

dřevěné korálky

Velikost: výška- 43 cm, šířka - 25 cm 

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,3.

Čištění: suché čištění

Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

Montessori Mobile Gobbi

The Gobbi mobile is a beautiful mobile comprised of spheres in graduated shades of one colour to stimulate the visual sense. The spheres are light so that they move in the breeze. SunanCo brand decorative have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. In each - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
The order is carefully packed in eco-friendly corporate packaging.

Composition: Wood base (birch)
- felting wool
- cotton thread
- soil and paint Maimery - Italy
- wooden beads
Size: high- 43cm, width - 25cm.
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,3.
Care: - dry cleaning
Original Design by SunandCo Studio
* product made by artisan