Kolotoč nad postýlku Montessori Osmistěn (pro děti od 6 týdnů)

Od šesti týdnů již dítě začíná rozeznávat barvy. Dřevěný kolotoč osmistěn má proto tři barevně odlišné kostky stejného tvaru – červenou, modrou a žlutou. Kolotoč nad postýlku je vytvořen v souladu s principy Montessori: je tichý, odpovídá věku dítěte a jeho barvy jsou výrazné, ale ne křiklavé. Ekologický dětský dřevěný kolotoč je vyroben s respektem k rozvoji dítěte, ručně, z přírodních materiálů. 

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
600 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč z přírodního materiálu s prvky Montessori

Materiál

základna z březového dřeva

vlna na plstění

bavlněná nit

barva Maimery  - Itálie

dřevěné korálky

Velikost: výška- 48 cm, šířka - 26 cm 

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,3.

Čištění: suché čištění

Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! 

English version

 Montessori mobile Octahedra

Sunandco brand decorative mobiles have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. Each with a sea of handmade and only positive emotions. When used as directed, the mobile is absolutely safe! Only environmentally friendly and safe materials are used with care for you and your health.The order is carefully packed in eco-friendly corporate packaging.

The mobile is interior, decorative, not intended for games with children.
Composition: Wood base (birch)
- felting wool
- cotton thread
- soil and paint Maimery - Italy
- wooden beads
Size: high- 48cm, width - 26cm.
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,3.
Care: - dry cleaning
Original Design by SunandCo Studio
* product made by artisan