Kolotoč nad postýlku Čápi

Čápi tiše krouží nad polem. Vítr jim čechrá peříčka, a jen oni vědí, že k vám domů přinesli další miminko. Dřevěný kolotoč Čápi přenese vaše dítě do klidného českého venkova, do hnízda nad vesnicí, kde děda kosí trávu, babička peče bábovku a dítě spokojeně podřimuje v kolébce. I náš dětský kolotoč je jako český venkov: je přírodní, ctí rukodělnou práci, a je přirozeně krásný.  

Můžeme doručit do:
13.10.2021
S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Sun&Co
1 690 Kč

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Závěsný dětský kolotoč z přírodního materiálu s motivem čápů

Materiál

hračky vyrobené z březového dřeva

bavlněná příze

barva Maimery (Itálie)

dřevěné korálky

Velikost: výška- 50cm, šířka- 18,5cm
Váha (kg) -1 položka včetně obalu: 0,3

 

Čištění: suché čištění, vlhké čištění

Doporučení

Tento dětský kolotoč je dekorativní, není určený k přímé hře. Zavěste ho prosím mimo dosah dítěte. Při správném použití je absolutně bezpečný! Je vyroben výlučně z ekologických materiálů. 

English version 

Wood Mobile - Storks

This handmade children's mobile phone is ideal for decorating a children's room and will become a unique piece of furniture for your home. The Sun & Co brand's decorative mobile phones have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. In each - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
The order is carefully packed in eco-friendly corporate packaging.

 The mobile is interior, decorative, not intended for games with children.
When used as directed, the mobile is absolutely safe! Only environmentally friendly and safe materials are used with care for you and your health.
Composition: Toys and the base of the tree (birch) - 6 pcs.
- cotton thread
- soil and paint. Maimery - Italy
- wooden beads.
Size: high- 50cm, width - 18,5cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,3
Leaving: dry cleaning, wet cleaning.