Dřevěná miska Wooden Dreams (malá)

Příroda je nejlepší malíř. Umí na obyčejném dřevu vykouzlit nádherné obrazy. Mistr řezbář vám je vybrousí na ručně vyřezávané misce. Z té si pak vychutnáte domácí polévky, křupavé saláty, předkrmy nebo třeba oříšky. Vždyť tato miska je z ořechového dřeva. Tvůrci Wooden Dreams ručně vyřezávají snové kuchyňské nádobí, které dokazuje, že příroda je ten nejlepší designer.  Také máte rádi tu krásnou vůni dřeva?

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Wooden Dreams
586 Kč
Kategorie: Mísy

O značce Wooden Dreams

Ukrajinská rodinná značka Wooden Dreams s pokorou k poctivému řemeslu udržuje tradici a kvalitu dřevěného nádobí. Rustikální dřevěný masiv ručně opracovávají do těch nejjemnějších tvarů a linií. Autentickou kresbu dřeva doplňují vypalovanou kresbou prasklin, blesků, fraktálů a dalších motivů inspirovaných jedinečností přírodních živlů. Wooden Dreams vytváří širokou škálu kuchyňského náčiní – od dřevěných příborů, přes misky a talíře až po sklenice a hrnky nejrůznějších tvarů. Tvůrci totiž vědí, že jedině kvalitní dřevo bez chemického ošetření dokáže pokrmům i nápojům dodat jedinečnou chuť a aroma. Wooden Dreams vědí, že pouze z přírody lze čerpat ty nejlepší zdroje a inspiraci.

 

Podrobný popis

Dřevěná miska z ořechového dřeva vhodná pro polévky i studené pokrmy. Díky přirozeným vlastnostem dřeva je miska přirozeně hypoalergenní, antibakteriální a ekologická. 

Upozornění: každá miska je originál a může se mírně odlišovat od ilustrační fotografie  odstínem, kresbou či strukturou.

 

Materiál

Dřevo: ořešák

Ošetřeno voskem a lněným olejem, které působí antisepticky a podtrhují přirozenou kresbu a charakter dřeva.

 

Velikost

Průměr: 18 cm

Výška: 6,5 cm 

 

Údržba

Dřevěné nádobí se nesmí mýt v myčce. Nenechávejte ho dlouhou dobu namočené ve vodě a k mytí použijte horkou vodu, nejlépe s ekologickým mycím prostředkem. Po umytí osušte utěrkou a nechte doschnout. Jednou za čas jemně do povrchu vpracujte trochu lněného či ořechového oleje. Nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo jiných elektronických spotřebičů.

 

Wooden bowl (small)

Ukrainian family workshop Wooden Dreams that makes ecological and atmospheric wood products. Wooden products combine style and practicality. The range includes utensils and kitchen utensils, glasses and cups, chandeliers and vases. There are like classic products with smooth edges and natural colors, and with an interesting finish: carving, toning and also finishing by passing a current through the wood, resulting in the formation of fantastic drawings on the surface in the form of lightning/trees.
Every corner of the workshop is filled with products, workpieces that are waiting for their own time to get a new home.

Was covered with linseed oil and polished with beeswax.
Diameter 18 cm, height 6.5 cm
Material: walnut wood.

How to care:
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- periodically treat the product with linseed or nut oil
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.

Please note: handmade item may differ "slightly" than shown in the pictures.