Dřevěná salátová mísa WOODSTUFF

Dřevo má v kuchyni od pradávna svoji nepostradatelnou pozici. Nejen, že je krásné, ale především vyniká mnoha žádanými vlastnostmi. Značka WOODSTUFF je využívá naplno.

Tato krásná dřevěná salátová mísa skvěle doplní každý kuchyňský interiér. Světlé dřevo olše dává vyniknout unikátní kresbě a spolu s precizním ručním zpracováním dodává servírovaným pokrmům ten pravý šmrnc. Dřevo se skvěle hodí ke svěžím barvám zeleniny, velmi lehce se omývá a při správné péči vydrží dlouhá léta jako nové. Tak hoďte kuchyň do stylu!

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.11.2021 18.11.2021 Zvolte variantu
Čeká na vás u výrobce Aktuálně bohužel nevyrábí Zvolte variantu
Značka: Woodstuff
1 188 Kč 1 774 Kč od 1 188 Kč
Kategorie: Mísy

O značce WOODSTUFF

Ukrajinská značka WOODSTUFF ke své práci přistupuje s pokorou k materiálu i svým zákazníkům. Výrobci se orientují podle tradičních postupů zpracování, vybírají ty nejkvalitnější dřeviny a zkoumají jejich vlastnosti, aby je ve svých produktech co nejlépe zužitkovali. WOODSTUFF vnímá dřevo jako autentický materiál s vlastním životem a osobitou historií a kousek z jeho osobitosti otiskuje do každého kuchyňského komponentu. Dbá na udržitelný přístup a se svými zákazníky se snaží budovat přátelský vztah založený na důvěře ve svědomitý postoj k produkci. WOODTUFF dává kuchyňskému interiéru nový rozměr.

 

Materiál

Dřevo: Olše

Ekologicky ošetřeno přírodním voskem a minerálním olejem

 

Velikosti

Průměr: 20 cm

Hloubka: 9, 5 cm

Průměr: 25 cm

 

Údržba

Dřevěné kuchyňské komponenty myjte vždy ručně. Nepoužívejte myčku nádobí a vyhněte se užívání chemických mycích prostředků. Nenechávejte dlouhou dobu namočené ve vodě a po umytí jej otřete a nechte důkladně uschnout ideálně v horizontální poloze. Pro zachování barvy a dřevěné struktury jednou za čas potřete povrch dřeva rostlinným olejem.  Vyhněte se vkládání do mikrovlnné trouby a dalších elektrických kuchyňských spotřebičů či mrazáku.

 

English version

 

Wooden salad bowl

Available in 2 sizes:
diameter - 25 cm
diameter - 20 cm

How to care:
- hand wash only with mild detergents
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- to preserve the color and restore the surface from periodically treat the product with vegetable oils
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.
- not recommended for use in the refrigerator