Dřevěná ořechová miska Wooden Dreams (střední)

Odkud mlsat oříšky, když ne z ořechové misky? Dřevěná miska na oříšky a suché plody má nádhernou přírodní kresbu a neopakovatelnou vůni. Krásně se vyjímá v kuchyni i na jídelním stole, a když neukrývá oříšky, můžete do ní schovat třeba drobné ovoce. Zaručeně se nezkazí, vůně přírodního dřeva láká k uzobávání. Snovou ořechovou misku vyrábějí mistři řezbáři v dílně Wooden Dreams s respektem k přírodě, ruční práci a minimalistickému designu.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Wooden Dreams
878 Kč
Kategorie: Mísy

O značce Wooden Dreams

Ukrajinská rodinná značka Wooden Dreams s pokorou k poctivému řemeslu udržuje tradici a kvalitu dřevěného nádobí. Rustikální dřevěný masiv ručně opracovávají do těch nejjemnějších tvarů a linií. Autentickou kresbu dřeva doplňují vypalovanou kresbou prasklin, blesků, fraktálů a dalších motivů inspirovaných jedinečností přírodních živlů. Wooden Dreams vytváří širokou škálu kuchyňského náčiní – od dřevěných příborů, přes misky a talíře až po sklenice a hrnky nejrůznějších tvarů. Tvůrci totiž vědí, že jedině kvalitní dřevo bez chemického ošetření dokáže pokrmům i nápojům dodat jedinečnou chuť a aroma. Wooden Dreams vědí, že pouze z přírody lze čerpat ty nejlepší zdroje a inspiraci.

 Podrobný popis

Dřevěná miska z ořechového dřeva vhodná pro podávání oříšků a suchých plodů. Díky přirozeným vlastnostem dřeva je miska přirozeně hypoalergenní, antibakteriální a ekologická. 

Upozornění: každá miska je originál a může se mírně odlišovat od ilustrační fotografie odstínem, kresbou či strukturou.

 Materiál

Dřevo: ořešák

Ošetřeno voskem a lněným olejem, které působí antisepticky a podtrhují přirozenou kresbu a charakter dřeva.

 

Velikost

Průměr: 21 cm

Výška: 9 cm 

English version

Wooden walnut bowl (medium)

Ukrainian family workshop Wooden Dreams that makes ecological and atmospheric wood products. Wooden products combine style and practicality. The range includes utensils and kitchen utensils, glasses and cups, chandeliers and vases. There are like classic products with smooth edges and natural colors, and with an interesting finish: carving, toning and also finishing by passing a current through the wood, resulting in the formation of fantastic drawings on the surface in the form of lightning/trees.
Every corner of the workshop is filled with products, workpieces that are waiting for their own time to get a new home.

Was covered with linseed oil and polished with beeswax.
Diameter 21 cm, height 9 cm
Material: walnut wood.

How to care:
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- periodically treat the product with linseed or nut oil
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.

Please note: handmade item may differ "slightly" than shown in the pictures.