Dřevěná ořechová miska Wooden Dreams (malá)

Horká kouřící polévka, servírovaná v dřevěné misce, jako za starých časů. Ořechové dřevo vytváří na povrchu neuvěřitelné motivy, kresba se vlní a kroutí jako horká vůně nad povrchem polévky. Každá kresba je neopakovatelná, stejně jako babiččin domácí vývar. Ořechová miska se může stát středobodem jídelního stolu, úkrytem pro drobné ovoce nebo oříšky.

Ručně vyráběné misky vyřezávají mistři dílny Wooden Dreams, kteří inspiraci hledají v samotné přírodě.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Wooden Dreams
662 Kč
Kategorie: Mísy

O značce Wooden Dreams

Ukrajinská rodinná značka Wooden Dreams s pokorou k poctivému řemeslu udržuje tradici a kvalitu dřevěného nádobí. Rustikální dřevěný masiv ručně opracovávají do těch nejjemnějších tvarů a linií. Autentickou kresbu dřeva doplňují vypalovanou kresbou prasklin, blesků, fraktálů a dalších motivů inspirovaných jedinečností přírodních živlů. Wooden Dreams vytváří širokou škálu kuchyňského náčiní – od dřevěných příborů, přes misky a talíře až po sklenice a hrnky nejrůznějších tvarů. Tvůrci totiž vědí, že jedině kvalitní dřevo bez chemického ošetření dokáže pokrmům i nápojům dodat jedinečnou chuť a aroma. Wooden Dreams vědí, že pouze z přírody lze čerpat ty nejlepší zdroje a inspiraci.

 Podrobný popis

Dřevěná miska z ořechového dřeva vhodná pro polévky i studené pokrmy. Díky přirozeným vlastnostem dřeva je miska přirozeně hypoalergenní, antibakteriální a ekologická. 

Upozornění: každá miska je originál a může se mírně odlišovat od ilustrační fotografie odstínem, kresbou či strukturou.

 Materiál

Dřevo: ořešák

Ošetřeno voskem a lněným olejem, které působí antisepticky a podtrhují přirozenou kresbu a charakter dřeva.

 

Velikost

Průměr: 19 cm

Výška: 7,5 cm 

 

Údržba

Dřevěné nádobí se nesmí mýt v myčce. Nenechávejte ho dlouhou dobu namočené ve vodě a k mytí použijte horkou vodu, nejlépe s ekologickým mycím prostředkem. Po umytí osušte utěrkou a nechte doschnout. Jednou za čas jemně do povrchu vpracujte trochu lněného či ořechového oleje. Nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo jiných elektronických spotřebičů.

 

 

English version

Wooden walnut bowl (small)

Ukrainian family workshop Wooden Dreams that makes ecological and atmospheric wood products. Wooden products combine style and practicality. The range includes utensils and kitchen utensils, glasses and cups, chandeliers and vases. There are like classic products with smooth edges and natural colors, and with an interesting finish: carving, toning and also finishing by passing a current through the wood, resulting in the formation of fantastic drawings on the surface in the form of lightning/trees.
Every corner of the workshop is filled with products, workpieces that are waiting for their own time to get a new home.

Was covered with linseed oil and polished with beeswax.
Diameter 19 cm, height 7.5 cm
Material: walnut wood.

How to care:
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- periodically treat the product with linseed or nut oil
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.

Please note: handmade item may differ "slightly" than shown in the pictures.