Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Postroj pro kočky a menší psy PONY GULENI

Když může chodit na procházky pes, proč by kočka měla zůstat doma? Oblékněte ji stylový postroj pro kočky Hunting Pony a vyrazte vstříc dobrodružství. Ať už se chystáte na procházku nebo k veterináři, toto lehké kočičí vodítko udrží i tu nejdivočejší šelmu.

Ručně šitá italská kůže spolu s velmi pevnými bronzovými komponenty vydrží dlouhá léta. Svědomitě vyvíjený střih padne kočkám všech velikostí a tenké pásky je nikde netlačí. Postroj je ideální i pro malé psy! Tak nenechávejte kočku doma a dopřejte ji trochu pohybu v ulicích či přírodě.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
654 Kč

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Popis produktu

Lehký, avšak silný postroj, který může být použit i na malé psy. Produkt je k dostání ve citronové nebo růžové barvě.

 

Materiál

Základní materiál: vysoce kvalitní ručně šitá italská kůže

Komponenty: pevný litá bronz

 

Velikost

Obvod hrudi v nejširší části: 28, 5 až 39 cm

Obvod krku v nejširší části: 23 až 33,5 cm

Délka vodítka je nastavitelná

 

Vhodné roční období

Vhodné pro všechna roční období

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Cat Harness

The weightless but strong and stylish harness is designed by brand Hunting Pony for outdoor enthusiasts. The harness is useful not only for walking, also for trips to the vet , trips in the car. We thought about the possibility of adjustment, so that the outfit would sit perfectly on the cats of different sizes without restricting movement. Excess ends can be trimmed and secured with a sling. Also suitable for small dogs.

The model is presented in differnt colors.

consists of:
- genuine Italian leather
- cast bronze high-strength fittings
- our love

Size:
Chest circumference at the widest point: 28,5 - 39 cm
Neck circumference at the widest point: 23 - 33,5 cm
Harness length: adjustable

Attention! Suitable for small dogs.

We are working on an improved version of detail description, but if you have any questions about this product, please do not hesitate to contact us via e-mail, Facebook or Instagram.