Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Vodítko na kočky a menší psy PONY GULENI

Když jdete se psem na procházku, proč by kočka měla smutně koukat doma za oknem? S vodítkem od tvůrců Hunting Pony už se doma nudit nemusí.

Kožené ručně prošívané vodítko pro kočku je velmi lehké, ale dostatečně pevné. Nemusíte se tak bát na vycházku ani s tou největší šelmou a použít ho můžete i na menší pejsky. Kvalitní italská kůže a komponenty z litého bronzu vytváří geniální kombinaci a spolu s kontrastní rukojetí je nejen praktickým, ale i hodnotným estetickým doplňkem. Rukojeti dvou krásných pastelových barev zdobí kožená dekorativní aplikace dodávající vodítku originální šmrnc. Tak hurá do ulic.

Barva
rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
705 Kč

 

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Základní popis produktu

Lehké a praktické vodítko pro kočky a menší psy ve dvou barevných kombinacích

 

Materiál

Základní materiál: pravá italská kůže

Komponenty: pevný litý bronz

 

Velikost

Délka: 140 cm

 

Barevná kombinace

Dostupné ve dvou barevných kombinacích

Grafit a citron

Grafit a jahoda

 

Vhodné roční období

Vhodné do všech ročních období

 

jak_zmerit_psa_1

 

 

English version

 

Leather Leash

Leather cat leash handwork by brand Hunting Pony. Weightless, but very durable, stitched with contrasting stitching, in two of the most delicious colors for the most fashionable pets. Leashes have a feature - a decorative brush on the handle.

The leash rests comfortably in your hand, we are sure that you and your cat will like it!

Suitable for small dogs.

Colors: graphite - lemonade
graphite - strawberry mousse

 leash consists of:
- genuine Italian leather
- cast bronze high-strength fittings

Length: 140 cm.