Postroj pro psy HUNTING PONY - hnědý

Chcete se cítit stylově a zároveň dopřát svému mazlíčkovi co nejpohodlnější vycházky? Pak určitě oceníte pohodlný a stylový postroj pro psa od značky Hunting Pony.

Kombinace ručně prošívané pevné italské kůže, bavlněného splétaného lana a kvalitních komponentů z litého broznu dokáže udělat dojem. Navíc je ale velmi pohodlná pro vašeho mazlíčka, kterého neškrtí a ten si tak může užít svobodného pohybu, i když nad ním stále držíte kontrolu. A abyste si venčení co nejlépe užili, skvěle padnoucí rukojeť zdobí kožené dekorativní prvky. Váš pes je neocení, ale sousedka určitě ano.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
1 146 Kč
Kategorie: Postroje pro psy

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Základní popis produktu

Praktický a lehký postroj pro psy. Dostupný v několika velikostech i barevných kombinacích.

 

Materiál

Základní materiál: pravá italská kůže, lněný provaz

Komponenty: litý bronz

 

Velikost

XS: obvod hrudníku 42 až 46 cm, obvod krku 27 až 31 cm

S: obvod hrudníku 42 až 48 cm, obvod krku 29 až 37 cm

M: obvod hrudníku 47 – 54 cm, obvod krku 32 až 38 cm

 

Barevnost

Růžová

Žlutá

Hnědá

Béžová

Tyrkysová

vínová

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Dog Harness - Brown

Handmade dog harness by brand Hunting Pony. Made from the genuine Italian leather and linen rope. Very soft and comfortable. There is a traditional ring on the back. The harness have a feature - a decorative brush on the handle.

This harness is an essential addition to any dog's walking wardrobe!

Consists of:
- genuine Italian leather
- cast bronze high-strength fittings
- linen rope

Sizes:
XS - chest girth 41-46 cm, neck circumference 27-31 cm
S - chest girth 42-48 cm, neck circumference 29-37 cm
M - chest girth 47-54 cm, neck circumference 32-38 cm

Colours of leather items:
- pink
- yellow
- brown
- beige
- turquoise
- wine

We are working on an improved version of detail description, but if you have any questions about this product, please do not hesitate to contact us via e-mail, Facebook or Instagram.