Kožený postroj pro psy "THE EIGHT"

Dopřejte svému čtyřnohému kamarádovi dokonalý komfort a volnost pohybu. On si to zaslouží!

Proto tvůrci Hunting Pony vyvinuli tento originálně tvarovaný kožený postroj pro psy. Tvar osmičky rovnoměrně rozkládá tah mezi krkem a hrudníkem a psa tak nic neškrtí ani netlačí. Obvod krku i hrudníku je nastavitelný, a tak se individuálně přizpůsobí tělu každého chlupáče. Kvalitní italská kůže spolu s pevnými komponenty z litého bronzu kombinuje skvělý design s pevností a trvanlivostí. Osmička je prostě jednička!

barva
rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
1 850 Kč
Kategorie: Postroje pro psy

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Základní popis produktu

Lehký ručně šitý postroj, který rovnoměrně rozděluje tah podél hrudníku a krku. Velikost obvodu hrudníku a krku je nastavitelná (nastavitelný do pěti možných velikostí).

 

Materiál

Základní materiál: pravá italská kůže

Komponenty: pevné komponenty z litého bronzu

 

Velikost vnitřního polštáře

XS - 41-46 cm

 S - 42-48 cm

 M - 47-54 cm

 L - 55-65 cm

 

Barva

Dostupné v pěti barevných variantách

Vínová

Černá

Zrzavá

Zelená

Grafitová

Žlutá

Červená 

Béžová
Růžová

 

Vhodné roční období

Vhodné do všech ročních období

 

 

English version

 

 

Full leather harness (assorted colors)

consists of:

- Made of genuine Italian leather
- Cast bronze high-strength fittings
 
Harness evenly distributes traction along the neck and chest, has a "figure eight" shape. The size of the neck and chest girth is adjustable on the back. There are five adjustment holes. 

Size: XS - bust 41-46 cm

          S - bust 42-48 cm

          M - bust 47-54 cm

          L - bust 55-65 cm

Colors: wine, black, redhead, green, graphite.

You can choose a leash from the "Country", "Uzelkoni", "Macaroni" series to the harness.