Proutěný pelech pro psy PONY BALCONY

Tvůrci Hunting Pony přichází s pelíškem pro ty největší fajnšmekry!

Proutí je nadčasovou klasikou, která podtrhne každý interiér. Proutěný pelech pro psy pojí tradiční eleganci s inovativním přístupem a dokonalým komfortem pro vašeho mazlíčka. Proutěný základ doplňuje měkoučký vlněný polštář s hypoalergenní vystýlkou a koženým detailem s logem tvůrců.. Pelíšek je lehký a snadno jej přemístíte kamkoli budete potřebovat. Udělejte radost sobě i svému čtyřnohému kamarádovi.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Hunting Pony
6 857 Kč
Kategorie: Pelíšky a pelechy pro psy
? Velikost psa: malý

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Popis produktu

Lehký a prostorný proutěný pelech pro psy s odnímatelným lněným polštářem. Krásný interiérový doplněk. Veškerý materiál je eco-friendly.

 

Materiál

Základní materiál: přírodní proutí

Polštář: lněný potah

a vlákno fiberteck

Komponenty: kožená cedulka s logem značky na polštáři

 

Velikost

Velikost polštáře 55 cm x 45 cm

 

Roční období

Vhodné pro všechna roční období

 

Údržba

Vnitřní polštář lze lehce vyndat, stáhnout potah a vyprat v ruce nebo v pračce na ruční praní na 30°C.

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Wicker Dog Bed

The wicker bed for dogs made of the natural vines by brand Hunting Pony. Will fit perfectly into any interior. It will definitely not be hot in this bed: the pillow is made of natural flax, very pleasant to the touch.

The bed is eco-friendly and perfectly safe for your pets!

 

Suitable for dogs of small and medium breeds: Toy Terrier, Chihuahua, Jack Russell, West Highland Terrier, Bull Terrier, Dachshund, Chinese Crested etc.
The cushion is removable, it can be used separately and washed in a washing machine on a delicate mode.

Consists of:
- natural vines
- wooden base
- linen cushion
- filler: fiberteck

Size of the pillow: 55 cm x 45 cm

We are working on an improved version of detail description, but if you have any questions about this product, please do not hesitate to contact us via e-mail, Facebook or Instagram.