Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Proutěný pelech pro psy HUNTING PONY

Že váš mazlíček nepotřebuje svůj vlastní apartmán? Tvůrci značky Hunting Pony jsou opačného názoru!

Proutěný pelech pro psy ruční výroby se pro vašeho mazlíčka stane opravdovým útočištěm. Kukaň z přírodního proutí doplňuje měkoučký vlněný  polštář s hypoalergenní vystýlkou.Pes si zde může vytvořit vlastní prostor, schovat se před rušnými sousedy nebo zkrátka zalézt, když nemá náladu na svého otravného páníčka. Pelíšek je navíc skvělým interiérovým doplňkem, který vytvoří z každého příbytku opravdový domov.

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Hunting Pony
4 680 Kč

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Popis produktu

Lehký a prostorný proutěný pelech pro psy s odnímatelným lněným polštářem.

 

Materiál

Základní materiál: přírodní proutí

Polštář: lněný potah a vlákno fiberteck

Komponenty: kožená cedulka s logem značky na polštáři

 

Velikost

výška 60 cm, hloubka 50 cm, šířka 55

vyhovující pro malé a střední rasy psů jako toy teriér, čivava, jack russel, west highland teriér, bulteriér apod.

 

Roční období

Vhodné pro všechna roční období

 

Údržba

Vnitřní polštář lze lehce vyndat a vyprat v ruce nebo v pračce na ruční praní na 30°C

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Wicker Dog House

The Wicker house for dogs made of natural vines by brand Hunting Pony. It is a real apartment with a roof, walls, and a soft pillow made of linen inside. It will fit perfectly into any interior.

It's island of safety and coziness for your little friend, where it can hide from fireworks, noisy neighbors or just city bustle)

 

House consists of:
- natural vine
- wooden base
- linen pads
- filler: fiberteck

Size: length - 60 cm, depth - 50 cm, height - 55 cm

Suitable for dogs of small and medium breeds: Toy Terrier, Chihuahua, Jack Russell, West Highland Terrier, Bull Terrier, Dachshund, Chinese Crested etc.

The cushion is removable, it can be used separately and washed in a washing machine on a delicate mode.
How to keep: dry clean.

We are working on an improved version of detail description, but if you have any questions about this product, please do not hesitate to contact us via e-mail, Facebook or Instagram.