Kostkovaná lněná deka MyBlueMeadow - šedá

Proč vymýšlet něco nového, když se můžeme inspirovat časem prověřenou kvalitou? Tvůrci značky MyBlueMeadow nedají na tradici dopustit.

Stylová modrošedá deka ze 100% organického lnu pojí pohodlí, udržitelnost a kvalitní minimalistický interiérový design. Dvouvrstvá deka je z každé strany jiná a jemná kostka se snoubí s čistou monochromní plochou. Ekologické postupy při výrobě dotáhly materiál k dokonalosti a je tak vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Navíc je zcela recyklovatelný a biodegradabilní. Tak ať už se chystáte na piknik, potřebujete ubrus pod nedělní oběd nebo chcete jen v klidu zkoukno svůj oblíbený seriál na gauči, tato multifunkční deka vás určitě nezklame.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: myBlueMeadow
2 555 Kč
Kategorie: Plédy a přehozy

 

O značce MyBlueMeadow

Rodinná litevská značka MyBlueMeadow myslí na své zákazníky jako na své blízké. A proto pro ně chce jen to nejlepší. Sleduje aktuální trendy, které pak kombinuje s nadčasovým nestárnoucím materiálem – přírodním lnem. Zboží vyrábí v limitovaných edicích a díky specifickému charakteru materiálu je každý kus originál. Ctí zásady ekologie, udržitelnosti a ruční výroby, odmítá chemické příměsi a dbá na komfort a vysokou kvalitu. MyBlueMeadow vnáší do vašeho šatníku a domova kus přírody i sama sebe.

 

Podrobný popis

Krásná deka z biodegradabilního a recyklovatelného lnu. Len je prodyšný a zároveň skvěle udržuje teplotu. Tento materiál je o něco těžší než bavlna, nicméně s každým praním ztrácí na váze a stává se stále nadýchanější. Deka je dvouvrstvá, díky čemuž má vzor pouze z jedné strany a z druhé je monochronní. Materiál je vysoce savý a po vyprání rychle schne.

 

Materiál

100% organický měkčený len

Dvě vrstvy: z jedné strany jednobarevná, z druhé kostkovaná

 

Velikost

150 x 200 cm

 

Údržba

Deku můžete prát ručně nebo na šetrný režim v pračce na 40°C. Sušte venku nebo v sušičce na nízkou teplotu. Perte samostatně nebo se stejně barevnými textiliemi. Pro udržení charakteru materiálu nepoužívejte žehličku.