Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Lněná deka s třásněmi MyBlueMeadow – šedá a zelená

Nasajte trochu té chalupářské atmosféry. S vintage dekou od tvůrců MyBlueMeadow to jde samo.

Tato lněná deka přírodní šedé barvy voní po dřevěné terase a lesních cestách. Speciálně měkčený a praný 100% organický len spolu se stylovými třásněmi vytváří nefalšovaný pocit chatařské pohody a skvěle doplní každý minimalistický interiér. Dvouvrstvá deka je z každé strany trochu jinak barevná, neobsahuje žádné toxické látky a je zcela recyklovatelná a biodegradabilní. Navíc působí hypoalergenně a antibakteriálně. Tak si dopřejte odpočinek ve stylu!

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: myBlueMeadow
2 741 Kč
Kategorie: Plédy a přehozy

O značce MyBlueMeadow

Rodinná litevská značka MyBlueMeadow myslí na své zákazníky jako na své blízké. A proto pro ně chce jen to nejlepší. Sleduje aktuální trendy, které pak kombinuje s nadčasovým nestárnoucím materiálem – přírodním lnem. Zboží vyrábí v limitovaných edicích a díky specifickému charakteru materiálu je každý kus originál. Ctí zásady ekologie, udržitelnosti a ruční výroby, odmítá chemické příměsi a dbá na komfort a vysokou kvalitu. MyBlueMeadow vnáší do vašeho šatníku a domova kus přírody i sama sebe.

 

Podrobný popis

Krásná deka z biodegradabilního a recyklovatelného lnu. Len je prodyšný a zároveň skvěle udržuje teplotu. Tento materiál je o něco těžší než bavlna, nicméně s každým praním ztrácí na váze a stává se stále nadýchanější. Díky specifické struktuře materiálu je deka z každé strany trochu jiná. Materiál je vysoce savý a po vyprání rychle schne.

 

Materiál

100% organický měkčený len

Dvě vrstvy

 

Velikost

130 x 200 cm + 5 cm třásně

 

Údržba

Deku můžete prát ručně nebo na šetrný režim v pračce na 40°C. Sušte venku nebo v sušičce na nízkou teplotu. Perte samostatně nebo se stejně barevnými textiliemi. Pro udržení charakteru materiálu nepoužívejte žehličku.