Lněná deka s třásněmi MyBlueMeadow - modrobílá

Že si potrpíte na multifunkčnost vašeho domácího vybavení? Tvůrci značky MyBlueMeadow to naprosto chápou a nic neponechávají náhodě.

Tato lněná károvaná deka uspokojí i toho největšího koumáka. Můžete ji totiž použít na tisíc způsobů. Jednou zastane funkci přehozu, podruhé se do ní zachumláte u televize a nakonec se objeví třeba i jako ubrus pod nedělní tabulí. Deka je vyrobena ze 100% měkčeného lnu bez toxických látek, je krásně měkká a díky udržení ekologických standardů 100% recyklovatelná a biodegradabilní. Má hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti a hodí se tak i pro vaše nejmenší. Tak se nebojte improvizovat – fantazii se přece meze nekladou.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: myBlueMeadow
2 497 Kč
Kategorie: Plédy a přehozy

 

O značce MyBlueMeadow

Rodinná litevská značka MyBlueMeadow myslí na své zákazníky jako na své blízké. A proto pro ně chce jen to nejlepší. Sleduje aktuální trendy, které pak kombinuje s nadčasovým nestárnoucím materiálem – přírodním lnem. Zboží vyrábí v limitovaných edicích a díky specifickému charakteru materiálu je každý kus originál. Ctí zásady ekologie, udržitelnosti a ruční výroby, odmítá chemické příměsi a dbá na komfort a vysokou kvalitu. MyBlueMeadow vnáší do vašeho šatníku a domova kus přírody i sama sebe.

 

Podrobný popis

Krásná deka z biodegradabilního a recyklovatelného lnu. Len je prodyšný a zároveň skvěle udržuje teplotu. Tento materiál je o něco těžší než bavlna, nicméně s každým praním ztrácí na váze a stává se stále nadýchanější. Díky tkané struktuře má z každé strany obrácenou barevnost. Materiál je vysoce savý a po vyprání rychle schne.

 

Materiál

100% organický měkčený len

Z

Velikost

145 x 195 cm + 3 cm třásně

 

Údržba

Deku můžete prát ručně nebo na šetrný režim v pračce na 40°C. Sušte venku nebo v sušičce na nízkou teplotu. Perte samostatně nebo se stejně barevnými textiliemi. Pro udržení charakteru materiálu nepoužívejte žehličku.