Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Lněná deka s třásněmi MyBlueMeadow - šedobílá

Některé vzory zkrátka nestárnou. A když se stará dobrá klasika spojí s kvalitou a udržitelností, není třeba chtít víc.

Lněná károvaná deka s třásněmi od tvůrců MyBlueMeadow splňuje všechna tato kritéria. 100% organický měkčený len je jemný, hypoalergenní a antibakteriální. Díky ekologickému přístupu ho lze kompletně recyklovat a tkaná struktura obrací barevnost na každé straně deky. Minimalistický design doplní každý interiér, ať už jako deka, přehoz přes postel nebo stylový ubrus na kuchyňský stůl. Tak vsaďte na klasiku!

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: myBlueMeadow
2 593 Kč
Kategorie: Plédy a přehozy

O značce MyBlueMeadow

Rodinná litevská značka MyBlueMeadow myslí na své zákazníky jako na své blízké. A proto pro ně chce jen to nejlepší. Sleduje aktuální trendy, které pak kombinuje s nadčasovým nestárnoucím materiálem – přírodním lnem. Zboží vyrábí v limitovaných edicích a díky specifickému charakteru materiálu je každý kus originál. Ctí zásady ekologie, udržitelnosti a ruční výroby, odmítá chemické příměsi a dbá na komfort a vysokou kvalitu. MyBlueMeadow vnáší do vašeho šatníku a domova kus přírody i sama sebe.

 

Podrobný popis

Krásná deka z biodegradabilního a recyklovatelného lnu. Len je prodyšný a zároveň skvěle udržuje teplotu. Tento materiál je o něco těžší než bavlna, nicméně s každým praním ztrácí na váze a stává se stále nadýchanější. Díky tkané struktuře má z každé strany obrácenou barevnost. Materiál je vysoce savý a po vyprání rychle schne.

 

Materiál

100% organický měkčený len

 

Velikost

145 x 195 cm + 3 cm třásně

 

Údržba

Deku můžete prát ručně nebo na šetrný režim v pračce na 40°C. Sušte venku nebo v sušičce na nízkou teplotu. Perte samostatně nebo se stejně barevnými textiliemi. Pro udržení charakteru materiálu nepoužívejte žehličku.