Lněná deka s třásněmi MyBlueMeadow - žlutá

Tvůrci značky MyBlueMeadow myslí pozitivně, tak začněte taky. Třeba v barvě vycházejícího slunce.

Stylová žlutá deka ze 100% organického lnu vás naladí na tu správnou vlnu. Díky vysokému ekologickému standardu neobsahuje žádné toxické příměsi, je hypoalergenní, antibakteriální a především zcela recyklovatelná a biodegradabilní. Navíc splní nejrůznější poslání běžného dne – od klasického přehozu přes piknikovou deku až po rustikální kuchyňský ubrus. Specifický charakter vytváří na obou stranách deky trochu jiný vzor a deka tak skvěle doplní každý minimalistický interiér.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: myBlueMeadow
2 611 Kč
Kategorie: Plédy a přehozy

O značce MyBlueMeadow

Rodinná litevská značka MyBlueMeadow myslí na své zákazníky jako na své blízké. A proto pro ně chce jen to nejlepší. Sleduje aktuální trendy, které pak kombinuje s nadčasovým nestárnoucím materiálem – přírodním lnem. Zboží vyrábí v limitovaných edicích a díky specifickému charakteru materiálu je každý kus originál. Ctí zásady ekologie, udržitelnosti a ruční výroby, odmítá chemické příměsi a dbá na komfort a vysokou kvalitu. MyBlueMeadow vnáší do vašeho šatníku a domova kus přírody i sama sebe.

 

Podrobný popis

Krásná deka z biodegradabilního a recyklovatelného lnu. Len je prodyšný a zároveň skvěle udržuje teplotu. Tento materiál je o něco těžší než bavlna, nicméně s každým praním ztrácí na váze a stává se stále nadýchanější. Díky specifickému charakteru lnu má přikrývka z každé strany trochu jinou texturu. Materiál je vysoce savý a po vyprání rychle schne.

 

Materiál

100% organický měkčený len

 

Velikost

145 x 190 cm

 

 

Údržba

Deku můžete prát ručně nebo na šetrný režim v pračce na 40°C. Sušte venku nebo v sušičce na nízkou teplotu. Perte samostatně nebo se stejně barevnými textiliemi. Pro udržení charakteru materiálu nepoužívejte žehličku.