Lněný přehoz ENGLAND - kostkovaný

Lákají vás potemnělé uličky Londýna nebo pohoda anglického venkova? Tvůrci značky OWL vám zprostředkují obojí. Anglická kostka je zkrátka nesmrtelnou klasickou.

Kostkovaný přehoz ze 100% lnu dodá vašemu obýváku či ložnici kouzlo staré Anglie. Certifikovaný, speciálně měkčený materiál neobsahuje žádné toxické látky a odpovídá tak zásadám udržitelného životního stylu. Přehoz poslouží jako deka, potah na postel či gauč nebo lehká přikrývka pro teplejší noci. Věřte, že by vám ho záviděl i Sherlock Holmes!

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: OWL
2 204 Kč
Kategorie: Plédy a přehozy
Materiál: 100% len

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

Podrobný popis produktu

Měkký stylový přehoz dostupný ve dvou různých velikostech.

Důležitá informace: Na fotografii je povlečení vyfoceno před změkčením

 

Materiál

Základní materiál: 100 % len měkčený

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

Komponenty: bez přidaných komponentů

 

Velikost

160 x 220 cm

220 x 240 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost.

 

English version

 

Linen plaid - England

Elegant, natural linen plaid - England by Ukrainian brand OWL. Handmade from the 100% linen. It is perfect in every way - very soft, has a completely natural composition, eco-friendly, and will give your home a unique coziness and comfort.

A very thoughtful and elegant gift to your loved ones or for yourself!

Ukrainian brand of bedding linen Owl, an important criterion for which is quality. Among the huge variety of bright prints and classic patterns, their products stand out for their strict brevity, individuality, and original design of bed sets. They select only the best fabrics made from natural materials and having quality certificates. Each fabric is tested for strength, shrinkage, and color retention during multiple launches. When choosing accessories, they prefer materials such as wood or coconut. Brand "OWL" - enjoy, love, wake up in comfort, relax, create your own style, and your mood.

Composition: 100% linen

Size: 220x250 cm