Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Lněný přehoz MANHATTAN - modrobílý

Další ultimátní klasika pro váš domov od tvůrců OWL – tentokrát v decentním minimalistickém designu.

Modrobílý přehoz s jemným vzorem splyne s vaším interiérem. 100%, měkčený len kombinuje kvalitu, udržitelnost a to největší pohodlí. Certifikovaný přírodní materiál bez toxických příměsí je šetrný nejen k vaší pokožce, ale i životnímu prostředí. Přehoz využijete na mnoho různých způsobů – ať už jako deku, potah přes postel nebo lehkou přikrývku pro chladnější letní noci. Tak nepodceňujte odpočinek!

Dočasně nedostupné
Značka: OWL
2 414 Kč
Kategorie: Plédy a přehozy

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

Podrobný popis produktu

Měkký stylový přehoz dostupný ve dvou různých velikostech.

Důležitá informace: Na fotografii je povlečení vyfoceno před změkčením

 

Materiál

Základní materiál: 100 % len měkčený

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

Komponenty: bez přidaných komponentů

 

Velikost

160 x 220 cm

220 x 240 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost.

 

English version

 

Linen plaid - Manhattan

Plaid Manhattan is handwork by the brand OWL. Made from the 100% softened natural linen. It is perfect in every way - very soft, has a completely natural composition, eco-friendly, and will give your home a unique coziness and comfort.

Linen plaid, which is already softened will make you feel cozy at any time of the year.

Ukrainian brand of bedding linen Owl, an important criterion for which is quality. Among the huge variety of bright prints and classic patterns, their products stand out for their strict brevity, individuality, and original design of bed sets. They select only the best fabrics made from natural materials and having quality certificates. Each fabric is tested for strength, shrinkage, and color retention during multiple launches. When choosing accessories, they prefer materials such as wood or coconut. Brand "OWL" - enjoy, love, wake up in comfort, relax, create your own style, and your mood.

Composition: 100% linen

Size: 240x255 cm