Lněný přehoz MILK - slonovinový

Zavřete oči a představte si sklenici teplého mléka stojící spolu s domácími sušenkami na verandě vašich prarodičů. Stejně uklidňující je i krásný mléčný přehoz od tvůrců OWL.

Krémový přehoz ze 100% lnu vás naladí na vlnu pohody. Jemný, speciálně měkčený přírodní materiál přináší to největší pohodlí a spolu s ekologickou certifikací vyhoví i udržitelně smýšlejícím domácnostem. Ať už se do něj zabalíte jako do deky, potáhnete s ním postel či gauč nebo ho využijete jako lehkou přikrývku, budete se cítit jako v bavlnce. Minimalistický design je navíc zcela verzatilní a hodí se do každého interiéru.

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.10.2021 18.11.2021 Zvolte variantu
Skladem Aktuálně bohužel nevyrábí Zvolte variantu
Značka: OWL
2 550 Kč 2 414 Kč od 2 414 Kč
Kategorie: Plédy a přehozy
Materiál: 100% len

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

Podrobný popis produktu

Měkký stylový přehoz dostupný ve dvou různých velikostech.

Důležitá informace: Na fotografii je povlečení vyfoceno před změkčením

 

Materiál

Základní materiál: 100 % len měkčený

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

Komponenty: bez přidaných komponentů

 

Velikost

160 x 220 cm

220 x 240 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost.

 

 

English version

 

Linen plaid - Milk

The tenderness of the color of warm milk, poured by a caring hand into a transparent glass and standing on the table on the morning sunlit veranda... the color of dawn haze, covers the fields with a soft, thick blanket.

This tenderness will be presented to you with handmade plaid from the brand OWL made of natural linen of milky color.

Ukrainian brand of bedding linen Owl, an important criterion for which is quality. Among the huge variety of bright prints and classic patterns, their products stand out for their strict brevity, individuality, and original design of bed sets. They select only the best fabrics made from natural materials and having quality certificates. Each fabric is tested for strength, shrinkage, and color retention during multiple launches. When choosing accessories, they prefer materials such as wood or coconut. Brand "OWL" - enjoy, love, wake up in comfort, relax, create your own style, and your mood.

- Soft, since it has undergone the procedure of softening the fabric.

- Stylish thanks to the beautiful interweaving of threads.

- Universal, as this muted shade of white, is neutral and ideally suits all colors in the interior, creating cozy and a warm mood.

Composition: 100% linen

Size: 160x220 cm
          220x240 cm